Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-10-28

Efektyvus telemarketingas verslui – šiandien itin aktualus

Šiandien, kai bet kuri verslo sritis susiduria su ryškia konkurencija, svarbu skirti pakankamai dėmesio veiklos plėtrai, naujų klientų pritraukimui, jų išlaikymui, kokybiškam bendravimui ir kt. Tokiu atveju verslas neišvengiamai susiduria su marketingu. Verta pabrėžti, kad tai nėra vien reklama, kurią kasdien matome ir girdime įvairiose platformose. Dabartiniu laikotarpiu ypač reikšmingą vietą užima ir dar viena sritis. Tai – telemarketingas. Kas tai yra ir kuo jis toks naudingas įmonėms?  

Telemarketingas? Kas tai yra?

Turbūt daugeliui išgirdus apie telemarketingą, mintyse iškyla telefoninių pardavimų vaizdas. Taip, telemarketingas iš tikrųjų vyksta pokalbiais telefonu, ir tai pasako jau pats pavadinimas, tačiau jis apima ne vien tiesioginius pardavimus. Tai daug platesnė ir sudėtingesnė sritis. Telemarketingo principu vykdomos įvairios veiklos: nuo šaltų skambučių ir potencialių klientų paieškos iki susitikimų organizavimo paslaugos ir klientų aptarnavimo. Telemarketingo paslaugos yra labai reikšmingos tiems, kurie ieško potencialių klientų, nori padidinti pardavimus, paskatinti savo verslo žinomumą ir tą daryti siekia kuo efektyviau, greičiau ir kokybiškiau. 

Pagalba verslams – telemarketingo specialistai 

Tam, kad darbas skambučiais atneštų kuo daugiau naudos, labai dažnai prasminga kreiptis į specialistus, puikiai išmanančius savo darbą ir gebančius prisitaikyti prie konkrečių, kartais painių, situacijų. Natūralu, kad per menka kompetencija negarantuoja kokybiškos paslaugos, sukelia nesklandumų, o tai neužtikrina pageidaujamo rezultato. Todėl tokiu momentu padės telemarketingo paslaugas siūlančios įmonės, kuriose dirbantys profesionalai puikiai išmano įvairias pokalbių telefonu gudrybes ir žino, kokiais būdais pritraukti vieną ar kitą pirkėją, kaip tinkamai organizuoti verslo susitikimą, kokiais principais užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą telefonu bei kaip spręsti iškilusias problemas. Kuo tokios įmonės naudingos? Visų pirma, sumažėja atsakomybė dėl daugelio dalykų: nereikia samdyti ir tikrinti atskirų darbuotojų, rūpintis jų darbo vieta ar įvairiais mokymais. 

Telemarketingas – būtinas rinkodaros įrankis versle. Tereikia investuoti į atsakingus sprendimus, o tuomet tikėtis geriausio. Apgalvotai pasirinkus visas telemarketingo subtilybes žinančius ir įvairias paslaugas siūlančius profesionalus, galima efektyviai sutelkti jėgas į skirtingas sritis, sutaupyti laiko, kurį geriau skirti kitiems darbiniams reikalams, ir taip užtikrinti verslo kelią trokštamos sėkmės link. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: