Egidijus Sipavičius išdavė gėdingą jaunystės poelgį

Šiuo metu populiariausiame Lietuvoje BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą” – legendinio dainininko, neblėstančios pop žvaigždės Egidijaus Sipavičiaus kultinių hitų vakaras. Žiūrovai ne tik išgirs populiariausių jo dainų naujas versijas, bet ir neskelbtų dalykų iš Egidijaus biografijos.

„Miškų dukra“, „Antilopė“, „Diskoteka“, „Daiva“ ir kiti klausytojų iki šių dienų mylimi hitai įgaus naujo žavesio, mat bus atliekami talkinant gyvo garso grupei. Viena iš skambėsiančių dainų – „Pėdsakai“.

„Šis kūrinys ilgą laiką buvo užgožtas kitų šlagerių. „Pėdsakų“ bumas prasidėjo tik visai neseniai. Ta daina atgijo, ją pamilo jaunimas, aš net stebiuosi“, – pasakojo Egidijus. Dainą perdainuos Irūna Puzaraitė. Ji ir kiti šou dalyviai sukluso, kai Egidijus staiga nutaisė gėdingą miną.

„Dabar prisipažinsiu. „Pėdsakai“ – tai daina, kurią vienintelį kartą gyvenime dainavau… girtas“, – Egidijus nuleido akis. Tai nutiko prieš ketvirtį amžiaus Vilniaus sporto rūmuose, Egidijui koncertuojant su grupe „Coda“. „Ten kartais vykdavo didžiuliai koncertai, kai suvažiuodavo dvidešimt grupių ir visos turėdavo atlikti po vieną dainą. Laukti savo eilės būdavo nuobodu. Persirengimo kambaryje tai su vienu lašelį kepšteli, tai su kitu… Kai atėjo eilė man žengti į sceną, aš neberadau mikrofono. Susiorientuoti man padėjo, amžiną atilsį, Vytautas Kernagis. Scenoje ardžiausi iš visos širdies, net klaupiausi ant kelių“, – prisiminimais vienintelį gyvenime neblaivų pasirodymą dalijosi Egidijus.

Ilgametis Sipavičiaus bičiulis Aleksandras Ivanauskas Fara atkakliai tvirtino, kad Egidijus būdavo ne iš tų, kurie mėgsta audringus vakarėlius. „Jei kiti šėliodavo, Egis visada labai tvarkingai linksmindavosi, niekad nepadaugindavo“.

Grupėje „Coda“ ir gimė daugelis žinomiausių Egidijaus atliekamų hitų. Devintojo dešimtmečio pabaigoje grupė buvo populiarumo viršūnėje, Egidijus mėgavosi tikros superžvaigždės statusu. „Dainuok mano dainą“ jis prabils ir apie nemaloniąją šlovės pusę. „Mus mylėjo, mūsų geidė, bet išties buvo labai sunku. Atlyginimai – ne tokie kaip dabar, technika – irgi. Kasdieniai koncertai vargindavo, o poilsiui sąlygos – tragiškos. Viešbučiai – šalti, nemalonūs, be jokių patogumų. Be degtinės juose pailsėti nebuvo įmanoma, todėl visi be išimties muzikantai turėjo vienintelį atsipalaidavimo būdą – alkoholį“, – tamsiąją šlovės pusę prisimena žymus dainininkas.

Negirdėtos istorijos ir kultinės Egidijaus dainos kitų atlikėjų lūpose – jau šį šeštadienį 19 valandą „Dainuok mano dainą“ per BTV.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: