Bendruomenės naujienosReporteris

Eglutės įžiebimo šventė „Ąžuolo“ progimnazijoje

„Tyliai tyliai krinta snaigės…

Jau senieji metai baigias…

Kasmet likus kiek mažiau negu mėnesiui iki Kalėdų prasideda Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, krikščionybėje žymintis laiką, kuomet tikintieji laukia Jėzaus gimimo metinių ir ruošiasi joms.

Adventinis laikotarpis „Ąžuolo“ progimnazijoje prasidėjo kūrybiškumo diena. Jau daug metų mokykloje vykdomas projektas „Į dorybių miestą ateina Kalėdos“ – tarsi magiška jėga mokyklos erdves pripildo kalėdine dvasia.

Per mokyklos durų stiklą vaikus stebi besmegeniai ir baltieji lokiai, o fojė skiautinių skraiste apsigaubusi įsitaiso eglė. Šalia įsikuria kalėdinis paštas. Koridoriuose iškabintos kojinės simbolizuoja šilumą, jaukumą.

Visa mokyklos bendruomenė, vadovaujama mokytojų Kristinos Rapševičienės, Daivos Baubonienės ir Kristinos Staškūnaitės mokyklos erdves pavertė tikra pasaka.

Dainomis, šokiu ir skambiu žodžių trečiokai įžiebė kalėdinę eglutę. Jiems padėjo pasiruošti mokytojos Valdonė Glebavičienė, Jūratė Laučienė ir Sigutė Kairienė.

Linksmų ir jaukių  švenčių visai mokyklos bendruomenei palinkėjo direktorius Remigijus Glinskis.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.