Organizatorių nuotr.

Egr vožtuvo remontas ir dalys

Išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) vožtuvo paskirtis yra pagerinti jūsų automobilio degalų ekonomiją ir efektyvumą. Taip pat jis sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, nes leidžia išmetamosioms dujoms tekėti atgal per cilindrus ir vėl sudegti.

EGR vožtuvas netgi sumažina NOx dujų išmetimą ir leidžia šiltesnėms išmetamosioms dujoms vėl patekti į variklį. Dėl to degalų ir oro mišinio nereikės taip sunkiai apdirbti, kad išlaikyti variklio darbinę temperatūrą.

Taigi, kas atsitiks, jei turite blogą EGR vožtuvą? Štai 3 dažniausiai pasitaikantys sugedusio EGR vožtuvo požymiai.

3 Blogi EGR vožtuvo simptomai

Jei automobilio prietaisų skydelyje užsidega lemputė „Patikrinti variklį“, jūsų automobilio kompiuteris praneša, kad yra problemų dėl konkrečios jūsų transporto priemonės dalies ar sistemos. Viena iš galimybių yra blogas EGR vožtuvas.

Paprastai transporto priemonės kompiuteris gali pajusti EGR vožtuvo padėtį arba grandinę. Jei aptinkama viena iš šių problemų, užsidegs ,,Check Engine“ lemputė ir vairuotojas gali naudoti diagnostinį skaitytuvą arba nunešti jį mechanikui, kad patikrintų problemą.

Kadangi šviečianti „Check Engine“ lemputė gali rodyti bet kurią iš daugiau nei šimto problemų, turės pasirodyti konkretus gedimo kodas, susijęs su šia dalimi. Keletas įprastų EGR problemos gedimų kodų yra P0400, P0401, P0402, P0403, P0404, P0405. Patikrinkite įvairius internetinius išteklius, kad patikrintumėte, ką reiškia tikrasis gedimo kodas.

Jei yra EGR vožtuvo problema, pirmasis simptomas, kurį pastebėsite, yra variklio veikimo problema. Jei jūsų EGR vožtuvas sugenda arba tiesiog yra užsikimšęs, jūsų transporto priemonės oro ir degalų santykis bus sutrikęs. Tai sukels visų rūšių variklio problemų, pavyzdžiui, sumažės pagreitis, degalų efektyvumas ir galia Dažnas simptomas, atsirandantis dėl blogo EGR vožtuvo transporto priemonėje, yra apytikslė tuščioji eiga, kai RPM svyruoja ir (arba) nukrenta žemiau tam tikros ribos.

Kai sugenda EGR vožtuvai, jie užstringa atviroje padėtyje. Tada dėl išmetamųjų dujų recirkuliacijos susidarys apytikslė tuščiosios eigos būsena, nesvarbu, ar yra pageidaujamos sąlygos, ar ne.

Vidutinė EGR vožtuvo keitimo kaina jūsų transporto priemonėje yra nuo 250 eur. iki 350 eur., priklausomai nuo jūsų transporto priemonės metų, markės ir modelio bei sistemos tipo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: