Eimutis Kvoščiauskas: apie baimę skristi ir vaidmenį „Muilodramoje“, išpranašavusį naują kelią

Įtemptas laikas kelia nerimą ir visiems puikiai žinomam teatro bei kino aktoriui Eimučiui Kvoščiauskui. Tačiau šiuo metu aktorius darbų gausa tikrai nesiskundžia, todėl pasinėręs į aktorystę stengiasi visur spėti.

„Atsilaisvino visi karantino reikalai, tai dabar mane darbai, kaip užspaudė, tai užspaudė. Tai dabar vos kvėpuoju. Lakstau nuo vieno projekto prie kito. Net tik aktorystė mane kelyje lydi, bet ir šiek tiek režisavimo. Džiaugiuosi, tačiau laiko labai trūksta. Tačiau bet kokiu atveju, džiugu, kai yra darbų. Tikiuosi netrukus neteks vėl grįžti į karantiną”, – nuogąstavo Eimutis.

Nors E. Kvoščiauskas sako, kad skristi lėktuvu jam yra tikras iššūkis, jis pripažino, kad kelionės yra vienas mėgstamiausių jo užsiėmimų. Tačiau baimė skraidyti aktoriui netrukdo vykti pažinti kitų kultūrų, pasivaikščioti kitomis gatvėmis ir sutikti daug skirtingų, įdomių žmonių. „Jau ką, ką, bet ilsėtis tikrai moku. Lietuvoje man niekaip nepavyksta pailsėti, todėl atradęs laisvo laiko stengiuosi kažkur nuvykti, kažką pamatysi, nes kelionės yra viena didžiausių mano aistrų ir pomėgių. Šiais metais buvau pabėgęs į Atėnus savaitgaliui ir daugiau nei savaitę viešėjau Ispanijoje. Nors ir bijau skraidyti, bet stengiuosi įveikti šią baimę ir neleidžiu jai manęs užvalgyti. Nei žvejoju, nei medžioju, bet savo santaupas skiriu pasaulio pažinimui. Labai norėjau pailsėti ir išnaudoti laiką prieš rudenį, kuris tikiuosi vyks taip, kaip ir suplanuota“, – kalbėjo aktorius, neseniai nusifilmavęs seriale „Muilodrama“.

Serialą „Muilodrama“ aktorius E. Kvoščiauskas atsimena su šypsena veide. Anot jo, serialas ne tik kupinas geriausių emocijų, bet ir išpranašavo vieną naujausių jo veiklų. „Ilgiuosi „Urbs TV“ komandos, galiu kalbėti ne tik už save, bet ir už kitus kolegas, kadangi į kiekvieną filmavimą visi eidavome puikios nuotaikos ir laukdavome pamainų. O nutiko įdomus dalykas, viename interviu, kai filmavome serialą, su žurnaliste kalbėjome apie mano vaidmenį. Seriale atlikau režisieriaus vaidmenį, ir ji manęs klausė ar pats negalvoju kada nors juo tapti, tai nutiko taip, kad jau teko prie to prisiliesti ir režisuosiu Kauno kultūros sostinės programoje spektaklį, kuris pasirodys jau kitų metų vasarą“, – dalinosi Eimutis.

Televizinė serialo „Muilodrama“ premjera per BTV jau šį šeštadienį, ir, pasak aktoriaus E. Kvoščiausko, jos laukia ne tik jis pats, bet ir didžioji jo giminės dalis. „Labai džiaugiuosi, kad pagaliau mūsų bendras komandos darbas išvys televizijos eterį. Yra daug žmonių, tetos, ir krikšto mama, patys mano tėvai labai laukia premjeros, nes nesinaudoja internetu ir dar negalėjo serialo pamatyti internete. Mano tėvai matę mane įvairiuose amplua, tačiau šiek tiek jiems pasakojau apie serialą ir bandžiau nupasakoti kai kurias scenas, tai tėvai stipriai kvatojosi“, – apie serialą kalbės aktorius E. Kvoščiauskas.

Seriale taip pat pamatysime žinomiausius Lietuvos aktorius: Valentiną Kirejevą, Marių Repšį, Tadą Gryn, Arvydą Dapšį, Šarūną Datenį, Agnę Kaktaitę, Gintarę Šmigelskytę, Gabrielę Ladygaitę ir kitas ryškias TV šou žvaigždes.

Visos televizijos paslaptys pradės lįsti į dienos šviesą papiktintoje komedijoje „Muilodrama“. Premjera – jau šį šeštadienio vakarą, 21.30 val., per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: