LaisvalaikisŽiniasklaida

Eimutis Kvoščiauskas: neišgyvenęs iš aktorystės, įsidarbino indų plovėju

39-erių aktorius Eimutis Kvoščiauskas neslepia, kad jo pasirinkto kelio iš pradžių nesuprato ne tik giminės, bet ir tėvai. Baimės pasirodė pagrįstos – po studijų vyrui teko akis į akį susidurti su karčia realybe. „Vaidinau Kauno valstybiniame teatre, bet per mėnesį uždirbdavau vos 200 litų. Už tokius pinigus buvo neįmanoma pragyventi“, – jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Gyvenimas“ prisipažins Eimutis.

Galvodamas kaip išgyventi jaunas aktorius ieškojo bet kokio darbo, nes būti išrankiam neleido gurgiantis pilvas, o tėvams buvo pažadėjęs po studijų iš jų pinigų daugiau neprašyti.

E. Kvoščiauskas prisimena, kad sunkiausia buvo susitaikyti su mintimi, jog vieną dieną tu stovi ant scenos ir girdi ovacijas, o kitą – žvaigždžių vakarėlyje dirbi paprasčiausiu asistentu. „Pamenu, kaip turėjau garsius žmones kviesti iš vienos patalpos į kitą ir man vienas žmogus šiurkščiai atrėžė: neaiškink, kada norėsiu, tada ir eisiu! Norėjosi skradžiai žemę prasmegti. Atrodo – baigiau aktorinį, o čia staiga su manimi elgiasi kaip su visiška šiukšle“, – prisimins Eimutis.

Jaunam aktoriui prasimušti nebuvo lengva, todėl jis nusprendė laimės ieškoti emigrantų sostine vadinamame Londone. Ten įsidarbino viešbučio bare. Iš pradžių plovė indus, vėliau nurinkinėjo purvinus stalus: „Teko net atsiklaupus šaltame šaldytuve pelėsius grandyti, – laidoje sunkius laikus prisimins garsus aktorius, – Iki šiol nežinau, ar tokias užduotis gaudavau, nes taip iš manęs norėjo pasišaipyti ar pažeminti kaip emigrantą, nes juos Anglijoje tada ne visi mėgo“.

Nepaprasta aktoriaus Eimučio Kvoščiausko gyvenimo istorija – apie sunkiai išgyventas tėvų skyrybas, nelengvą aktoriaus karjeros pradžią, emigraciją ir galiausiai paties susikurtą laimę – jau šįvakar 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close