Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-01-22

Eimutis Kvoščiauskas: neišgyvenęs iš aktorystės, įsidarbino indų plovėju

39-erių aktorius Eimutis Kvoščiauskas neslepia, kad jo pasirinkto kelio iš pradžių nesuprato ne tik giminės, bet ir tėvai. Baimės pasirodė pagrįstos – po studijų vyrui teko akis į akį susidurti su karčia realybe. „Vaidinau Kauno valstybiniame teatre, bet per mėnesį uždirbdavau vos 200 litų. Už tokius pinigus buvo neįmanoma pragyventi“, – jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Gyvenimas“ prisipažins Eimutis.

Galvodamas kaip išgyventi jaunas aktorius ieškojo bet kokio darbo, nes būti išrankiam neleido gurgiantis pilvas, o tėvams buvo pažadėjęs po studijų iš jų pinigų daugiau neprašyti.

E. Kvoščiauskas prisimena, kad sunkiausia buvo susitaikyti su mintimi, jog vieną dieną tu stovi ant scenos ir girdi ovacijas, o kitą – žvaigždžių vakarėlyje dirbi paprasčiausiu asistentu. „Pamenu, kaip turėjau garsius žmones kviesti iš vienos patalpos į kitą ir man vienas žmogus šiurkščiai atrėžė: neaiškink, kada norėsiu, tada ir eisiu! Norėjosi skradžiai žemę prasmegti. Atrodo – baigiau aktorinį, o čia staiga su manimi elgiasi kaip su visiška šiukšle“, – prisimins Eimutis.

Jaunam aktoriui prasimušti nebuvo lengva, todėl jis nusprendė laimės ieškoti emigrantų sostine vadinamame Londone. Ten įsidarbino viešbučio bare. Iš pradžių plovė indus, vėliau nurinkinėjo purvinus stalus: „Teko net atsiklaupus šaltame šaldytuve pelėsius grandyti, – laidoje sunkius laikus prisimins garsus aktorius, – Iki šiol nežinau, ar tokias užduotis gaudavau, nes taip iš manęs norėjo pasišaipyti ar pažeminti kaip emigrantą, nes juos Anglijoje tada ne visi mėgo“.

Nepaprasta aktoriaus Eimučio Kvoščiausko gyvenimo istorija – apie sunkiai išgyventas tėvų skyrybas, nelengvą aktoriaus karjeros pradžią, emigraciją ir galiausiai paties susikurtą laimę – jau šįvakar 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: