Pūga Panevėžyje (Foto FB paprastos.foto)

Eismo sąlygas sunkina gūsingas vėjas ir plikledis! (Pūga Panevėžyje (nuotraukos)

Eismo sąlygas sunkina plikledis! Būkite budrūs!

Dėl buvusio arba tebesitęsiančio snygio sudėtingos eismo sąlygos yra beveik visuose šalies keliuose, kur pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur su pažliugusio arba prispausto sniego provėžomis, vietomis slidūs. Šiaulių, Kupiškio, Zarasų, Ukmergės, ir Molėtų rajonuose eismo sąlygas sunkina susidaręs plikledis. Tik vakarų ir pietvakarių Lietuvoje pagrindinių kelių dangos šlapios, vietomis drėgnos. AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžoti, aplediję, kai kur padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Beveik visoje Lietuvoje snygis arba stiprus snygis. Be kritulių tik vakarinėje ir pietvakarinėje šalies dalyse. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Naktį eismo sąlygas sunkins gūsingas vėjas ir plikledis! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį vietomis nedidelis snygis. Daug kur susidarys plikledis, pustys. Šiaurės vakarų vėjo gūsiai daugelyje rajonų sieks 15–20 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio, o pajūryje nuo 0 iki 2 laipsnių šilumos.

Pūga Panevėžyje (Foto FB paprastos.foto)

Eismoinfo.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: