Lietuvos naujienosVerslas

Ekologiškos trąšos

Norintiems pagerinti dirvožemio kokybę ir auginamo derliaus brandumą, svarbu pasirūpinti ekologiškomis trąšomis. Ekologiškos trąšos tai patikimas ir šiuolaikiškas žemės ūkio sprendimas, kuriuo naudojasi daugybė ūkininkų visame pasaulyje. Ekologiškomis trąšomis patręštas dirvožemis atsparesnis kenkėjams, įvairioms oro sąlygoms bei nepalankiems aplinkos veiksniams, augalai išauga stipresni, tvirtesni ir sveikesni negu naudojant paprastas trąšas.

Unikali sudėtis

Ekologiškos trąšos yra gaminamos iš mėsinių galvijų kraikinio mėšlo. Mokslininkai sėkmingai pritaikė unikalias gamybos technologijas, pagal kurias gamintos trąšos pasižymi dirvos derlingumą atstatančiomis savybėmis. Jos praturtintos įvairiais makro ir mikroelementais: boru, variu, cinku, manganu, azotu, natriu, fosforu ir kt. Šiose trąšose taip pat gausu ultramikroelementų: seleno, jodo ir kt.

Išskirtinė kokybė

Kuo šios trąšos skiriasi nuo paprastų trąšų? Visų pirma, jos yra 100% natūralios kilmės, be piktžolių sėklų ar ligų sukėlėjų. Antra, jos neturi aitraus kvapo ir lengvai tirpsta vandenyje. Trečia, ekologiškomis trąšomis tręšiamas dirvožemis tampa labiau subalansuotas gausesniam ir sveikesniam derliui, ilgalaikio veikimo trąšos palaiko augalams optimalią terpę.

Kur galima naudoti ekologiškas trąšas?

Šios trąšos yra universalios ir tinka beveik visose sodininkystės bei žemės ūkio sferose. Naudojamos daržų, laukų, sodo ir šiltnamio augalų, dekoratyvinių augalų bei vazoninių gėlių tręšimui. Geriausia tręšti rudenį arba pavasarį prieš augalų sodinimą.

Pasirūpinkite savo derliaus ir auginamų augalų kokybe. Įsigykite ekologiškų trąšų prieinamomis kainomis!

Informacijos šaltinis: biodinamika.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close