Ekrane muzikuojančiam Vytautui Kernagiui Dublino scenoje pritars kūrybos bičiuliai

Kovo 15 d. Airijos sostinėje Dubline skambės žymiojo Lietuvos dainiaus Vytauto Kernagio kūryba. Maestro gerbėjai Airijoje pamėgtus kūrinius išgirs neįprasto formato koncerte „Vytautas Kernagis „Gyvai“. Koncerte dainas atliks Vytautas Kernagis, kuriam gyvai pritars Andrius Kulikauskas su grupe.

Pasak koncertų ciklą organizuojančio Vytauto Kernagio fondo vadovo Vytauto Kernagio, maestro buvo kelionių entuziastas, ir itin simboliška, kad jo pomėgis išliko gyvas kūrybos bičiulių, jau kelerius metus tęsiančių muzikines keliones su V. Kernagio muzika, dėka.

„Prieš ketverius metus pirmą kartą pakvietėme gerbėjus į specialų muzikinį turą Lietuvoje, taip norėdami išsaugoti V. Kernagio ir jo kūrybos atminimą. Tuomet neplanavome, kad gastrolių geografija išsiplės, bet nutiko taip, kad jau po metų organizavome pirmą koncertą užsienyje“, – sako V. Kernagis.

Fondo vadovas priduria, kad koncertų ciklas iš trumpalaikės idėjos ne vienerių metų projektu tapo visiškai netikėtai, kuomet maestro atminimui skirti koncertai ėmė sulaukti vis daugiau žiūrovų ir atsirado kvietimų atvežti ryškiausius V. Kernagio kūrinius svetur.

„Jau pirmųjų turo koncertų metu pastebėjome, kad tiek idėja, tiek renginio formatas yra itin artimi V. Kernagio kūrybos gerbėjams. Profesionali A. Kulikausko komanda ir ekrane skambantys šmaikštūs maestro juokai bei puikiai pažįstami dainų tekstai sulaukė šilto priėmimo dešimtyje koncertų Lietuvoje, todėl nusprendėme šiuos prisiminimus dovanoti ir užsienio lietuviams“, – teigia V. Kernagis.

Kovo 15 d. Dubline vyksiančio koncerto metu žiūrovai išgirs žymiausias maestro dainas „Kaip gražu miške“, „Mūsų dienos kaip šventė“, „Purpurinis vakaras“, „Santechnikas iš Ukmergės“, „Išeinu“ ir daugelį kitų. V. Kernagiui scenoje pritars kūrybos bendražygis A. Kulikauskas, smuikininkas Vytautas Mikeliūnas ir gitaristas Aleksandras Ten.

Dviejų dalių koncerte taip pat pasirodys Airijoje gyvenanatys lietuvių atlikėjai Darius Nojus Mileris, Taja, Raimonda Masiulytė, Jonas Kriauklys, Raimudas Vyšniauskas bei Sigitas Zenčius. Vakaro vedėjas – Ramūnas Rudokas. Kartu su Vytauto Kernagio fondu koncertą organizuoja „Dublin City Events“.

Daugiau informacijos apie renginį: http://dublincityevents.com/vytautas-kernagis-gyvai/.

Vytauto Kernagio fondas įsteigtas 2008 m., siekiant išsaugoti maestro atminimą, vykdyti naujų kūrybinių idėjų sklaidą ir organizuoti pagalbą sergantiems onkologinėmis ligomis. Per šešerius veiklos metus fondas jau įgyvendino per 50 įvairių projektų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: