Eksperimentas su alkotesteriu šokiravo Justiną Jankevičių ir Ramūną Cicėną

Spalio 17 d. savo naująjį 2019-2020 m. sezoną DOMINO teatras pradės svaiginančia interaktyvaus šou ,,Alkoholio biblija“ premjera. Pasirodymui besiruošiantys šou aktoriai Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas dalijasi intriguojančio eksperimento rezultatais, įrodančiais, jog alkoholio esama ne tik alkoholiniuose gėrimuose, tačiau ir širdies lašų buteliuke bei populiariuose saldainiuose.

,,Alkoholio biblija“ – išskirtinis interaktyvus šou, kuriame talentingieji šoumenai Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas dalinsis pasaulio gėrimų istorijomis, legendomis ir receptais. Nuo seniausių laikų svaiginantys gėrimai yra neatsiejama žmonijos istorijos dalis, dirginanti mūsų nosis, gomurius ir protus. Taip pat – kelianti aštrias diskusijas Lietuvos visuomenėje ir politikoje. Todėl „Alkoholio biblijos“ kūrybinė komanda nutarė atlikti eksperimentą ir patvirtinti arba paneigti mitus apie tai, kokiuose dažnai vartojamuose produktuose yra alkoholio ir kiek promilių parodys alkotesteris jų paragavus. 

,,Eksperimento rezultatai mane švelniai šokiravo. Pasirodo, net ryte praskalavus burną skalavimo skysčiu ar suvalgius nuo vaikystės mėgstamą saldainį, gali visai nemažai pripūsti į alkotesterį. Gerai, kad nors kefyrą galima ramiai gerti prieš sėdant už vairo. Arba actą!” – kalbėdamas apie eksperimento rezultatus šmaikštavo vieną pagrindinių vaidmenų DOMINO teatro premjeroje kuriantis šou ir televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Eksperimentą su alkotesteriu šou aktoriai Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas atliko chemijos laboratorijoje, stebimi kamerų ir šou kūrybinės komandos. Aktoriai ragavo 10 įprastų maisto produktų, gėrimų ir vaistų bei fiksavo, kiek promilių jų paragavus rodo alkotesteris.

Populiarusis mitas apie tai, jog alkotesteris fiksuos neblaivumą išgėrus kefyro, nepasitvirtino. Alkotesteris taip pat rodė 0 promilių suvalgius bandelę su uogomis, paragavus aštraus ,,Tabasco“ padažo, energinio gėrimo ir acto. Tačiau eksperimento dalyviai gerokai nustebo, kai burną praskalavus vienu populiariausių burnos skalavimo skysčių, buvo fiksuotos daugiau nei 3 promilės alkoholio. Tiek pat promilių alkotesteris parodė išgėrus širdies lašų ir suvalgius saldainį su likeriu.

Dar įdomesni rezultatai fiksuoti paragavus nealkoholinio alaus (0,25 promilės) ir vienų populiariausių Lietuvoje šokoladinių saldainių (0,33 promilės). „Išsiaiškinome, kad reikia atsakingai vartoti ne tik alkoholį, bet ir saldainius“, – atlikto eksperimento rezultatus komentavo aktorius ir režisierius Ramūnas Cicėnas.

Eksperimento su alkotesteriu rezultatai:

Panaudotas arba ragautas produktas Alkotesterio rezultatas (promilių)
Actas 0
Burnos skalavimo skystis 4
,,Tabasco“ padažas 0
Energinis gėrimas 0
Nealkoholinis alus 0,25
3,2 riebumo kefyras 0
Saldainiai su likerio įdaru 3,06
Saldainis „Kregždutė“ 0,33
Širdies lašai, praskiesti vandeniu 3,38

Interaktyvus šou ,,Alkoholio biblija“ pasirodymai nuo spalio 17 d. visoje Lietuvoje!  

DOMINO teatras Lietuvos publikai pristato didžiausio pasisekimo pasaulyje sulaukusias komedijas, miuziklus, šou pasirodymus vaikams ir visai šeimai. Teatro premjeros ir repertuaras – www.dominoteatras.lt, ,,Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: