Tado Kontauto nuotr.

Ekspertai vertins „Ekrano“ marių užtvankos būklę

Antradienį po pietų paskubomis sušauktame Panevėžio miesto ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdyje, kuriame dalyvavo ir Panevėžio rajono savivaldybės bei Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovai, dėl ryte įvykusios avarijos „Ekrano“ marių užtvankoje nuspręsta Panevėžio mieste skelbti ekstremalią padėtį.

Pasak laikinai savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einančio administracijos direktoriaus pavaduotojo Kazimiero Armonavičiaus, komisija nusprendė mieste skelbti ekstremalią situaciją, o darbo grupės padariniams šalinti ir nuostoliams nustatyti vadovu patvirtino Miesto infrastruktūros skyriaus vedėją Dalių Vadlugą.

Pasak K.Armonavičiaus, komisijos posėdyje dalyvavę Panevėžio rajono savivaldybės vadovai patikino negavę nė vieno pranešimo apie ištvinusio Nevėžio gyventojams padarytus nuostolius. Tą patį patvirtino ir Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovas Algirdas Rudys.

K.Armonavičius patikino, kad po avarijos į Panevėžį jau atvyko ekspertai, kurie turėtų įvertinti „Ekrano“ marių užtvankos būklę ir pateikti rekomendacijas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: