„Electronic I“ ir populiariausi Lietuvos didžėjai kviečia į velykinę elektroninės muzikos fiestą

Elektroninės muzikos žvaigždės „Electronic I“, Justy, Morkus (Curly Music) ir Kidman balandžio 3 d. suvienys jėgas siautulingam velykiniam vakarėliui „Grand Velykos“ Panevėžio „Cido“ arenoje. Didžėjai linksmins tūkstantį klubinės muzikos gerbėjų ir vienam vakarui areną pavers didžiausiu Lietuvos naktiniu klubu.

Vienam vakarui Panevėžio areną į naktinį Niujorko klubą transformuojančio renginio vinis – garsusis elektroninės muzikos duetas „Electronic I“. Grupė praėjusiais metais ne tik pristatė savo debiutinį albumą „Elevator“, bet ir įrašė duetą kartu su skandalinguoju SEL, apšildė pasaulio populiarumo topuose karaliaujančiuosius „One Republic“.

„Koncertinių turų metu esame išmaišę visą Lietuvą, Panevėžyje mus visuomet pasitinka nuostabi publika, jos lauksime ir „Grand Velykos“ vakarėlyje. Šiuo metu daug repetuojame, įrašinėjame naujas dainas, gali būti kai kurios jų pirmą kartą suskambės būtent velykiniame vakarėlyje“, – užuominomis apie būsimą pasirodymą „Cido“ arenoje dalinosi „Electronic I“ vokalistas Paulius Sinkevičius.

Įsimintinoms Velykoms repertuarą taip pat ruošia didžėjai Justy, ZIP FM klubinės muzikos guru Morkus ir Kidman.

„Groti gimtajame mieste visuomet gera – čia susirenka geriausi tavo draugai ir pažįstami, o ir patys panevėžiečiai ne veltui pelnė aktyviausių klubinėtojų vardo Lietuvoje. Jaučiu daug sentimentų miestui, kuriame prasidėjo mano karjera. Čia prieš 9 metus pradėjau groti, vesdavau renginius“, – prisimena House muzikos meistras Justinas Žvigas, geriau žinomas kaip Justy.

Velykinės fiestos metu jie klausytojams pateiks geriausius savo repertuaro kūrinius bei žada improvizuoti, atsižvelgiant į publikos nusiteikimą.

„Muzika yra vienas tų stebuklų, kuris suvienija ir sujungia žmones. Ją supranta ir jaučia visi vienodai, ji neturi kalbinių, religinių ar kitų barjerų, priešingai – ji juos panaikina“, – sako jau 9 metus klubų scenose muzika besidalinantis Benas Čereškevičius (Kidman).

Elektroninės muzikos žvaigždes sujungiantis renginys Panevėžio „Cido“ arenoje vyks balandžio 3 dieną, pradžia – 20 valandą. Renginys arenoje organizuojamos ribotam kiekiui lankytojų – jame apsilankyti galės vienas tūkstantis elektroninės muzikos mylėtojų, ne jaunesnių kaip 16 metų. Daugiau informacijos apie šį ir kitus renginius pateikiama www.cidoarena.lt.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: