ESO nuotr.

Elektros energijos tiekimas atstatytas visiems gyventojams

Naujausiais, vasario 1 d., „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) duomenimis elektros energijos tiekimas atstatytas visiems gyventojams. Jis buvo nutrūkęs dėl ant elektros oro linijų nuo praėjusią savaitę iškritusio gausaus snygio nuvirtusių medžių.

Nuolatos konsultuojamasi su konkrečiais vartotojais, kuriems elektros energijos tiekimas buvo dingęs – jiems pastatyti generatoriai. Prieš valandą buvo likę pavieniai atvejai Alytaus regione (Varėnos ir Druskininkų sav.) ir buvo vežami generatoriai elektros tiekimui.

Dar kartą atsiprašome visų vartotojų dėl patirtų nepatogumų ir dėkojame už supratingumą ir kantrybę. Taip pat dėkojame visiems darbuotojams ir specialistams, rangovams, urėdijoms ir visiems kitiems, kurie beperstojo dėjo visas įmanomas pastangas elektros tiekimą žmonėms atstatyti kuo greičiau.

Informuojame, kad nuo sausio 25 d. įskaitant trumpalaikius ir pasikartojančius gedimus elektros energijos tiekimas atnaujintas apie 520 tūkst. namų ūkių. Unikalių atsijungusių klientų buvo apie 290 tūkst., iš jų 50 proc. turėjo pakartotinus atsijungimus. Gedimų šalinime dalyvavusių brigadų skaičius svyravo tarp 200 ir 250 brigadų, jose dirbo apie 600 žmonių.

Primename, kad elektros energijos tiekimo sutrikimų priežastis – šlapio sniego apdraba, kuri susikaupė ant medžių. Neatlaikę sniego svorio medžiai ar jų šakos lūžo ir virto ant skirstomojo elektros tinklo oro linijų.

Apie elektros dingimą klientai gali pranešti nemokamu trumpuoju klientų aptarnavimo telefonu 1852, gedimą galima registruoti ir specialioje formoje arba prisijungus ESO savitarnoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: