TV3 nuotr.

Emocijos liejasi per kraštus: kuriems „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams šis vakaras bus paskutinis?

Kiekviena savaitė praleista prabangioje viloje Tenerifėje, TV3 ir Go3 vasaros realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviams yra ypatinga. Tačiau kas savaitę dviem dalyviams ji kartu tampa ir paskutine. Jau šio vakaro laidoje pamatysime, kurie du dalyviai paliks projektą bei kas užims jų vietą.

Per išlikimo vakarą vilą visuomet palieka du žmonės. Vieną jų išrenka tv3.lt skaitytojai, o kitą – patys dalyviai. Tačiau šio vakaro intriga kai kuriems taps kone nepakeliama – jei pirmosios savaitės metu dalyviai mažiausiai patinkantį žmogų galėdavo atskleisti būdami prieš kamerą vieni, šįkart jiems tą teks padaryti prie visų. Kaip atvirai pasakyti, kurio dalyvio nebesinori matyti šou? Ką daryti, jei jis neiškris, ir po vienu stogu teks gyventi dar kelias savaites?

Dėl to, ką išmesti, dalyviai nesutaria. Ramioji Sandra pripažįsta – ji norėtų, kad dalyviai patys ją išsiųstų namo. Tačiau kiti nori atsisveikinti su Eva. Daugelis kaltina merginą, jog ši nebendrauja su kitais, vadina ją intrigante. Bet ar jie, dalindamiesi tokiais kaltinimais, yra teisūs? „Kaip ir kaip bebūtų, Eva, nesupyk, bet aš būdama su tavimi, nuolatos jaučiu įtampą“, – atvirumo valandėlės metu pripažins Gabrielė, Meda ir Ema, tačiau ką į tokius kaltinimus atsakys Eva?

Visai kitokios nuomonės bus Jonas, kuris jau kurį laiką nevengia merginai parodyti savo jausmų. „Eva – visai kitokia nei mano visos buvusios merginos. Kai ją iš pradžių pamačiau, pagalvojau, kad su ja tikrai nesutarsiu. Kitiems dalyviams galimai jos piktas veidas kelia stresą, ji atrodo intrigantė… Bet aš tikrai nemanau, kad ji tokia yra“, – atviraus Jonas.

Ką iš vilos galiausiai pasirinks išmesti dalyviai – Sandrą, kuri akivaizdžiai nori namo, ar Evą, iš kurios teigia nejaučiantys nuoširdumo ir atviro noro bendrauti ne tik su Jonu ir Antanu, bet ir likusiais projekto dalyviais?

Tačiau tai – ne vienintelis sunkus realybės šou dalyvių išgyvenimas, kurį pamatysime šio ketvirtadienio laidoje. Norėdami išsaugoti prizinį fondą, dalyviai nuolatos turi atlikti fizinės ar psichologinės ištvermės reikalaujančias užduotis. Šįkart atlikti užduotį bus patikėta Emai ir Gabrielei. Visi jau girdėjo apie Emos baimę žiurkėms, tačiau to, kas nutiks šios užduoties metu, šiame realybės šou dar nebuvo. „Jei man kas realiame gyvenime davęs tokią užduotį sakytų, kad ją padariusi gausiu 1000 eurų, aš tokios užduoties nedaryčiau“, – atvirai pripažins Ema.

Galiausiai likę realybės šou dalyviai išsirinks ir kitą lyderį, kuriam ateinančią savaitę bus patikėta valdyti visas išlaidas – tik nuo jo priklausys, kaip stipriai mažės prizinis fondas. O po to į vilos Tenerifėje duris pasibels ir naujokas…

Intrigų kupinas realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – 24/7 per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: