Epidemija privertė žvaigždes keisti profesijas

Karantinas skaudžiausiai kirto pramogų pasaulio žmonėms. Todėl daugelis padarė išvadas ir vasaros metu pasiruošė atsarginį planą.

Pavyzdžiui, rūbų kūrėja Vidmantė Martikonytė su sūnumi pradėjo auginti putpeles. „Pirmą savaitėlę jie tokie būna mažuliukai, silpnai vaikšto, iš pradžių jie lesa labai labai smulkiai kapotus kiaušinius,  paskui jau būna specialus maistukas. Daug reikalų”, – apie pirmą pažintį su putpelėm KK2 laidoje šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., pasakos Vidmantė.  

Verslo idėjos autorius –  Vidmantės sūnus Mantvydas. Pradžiai mama ir sūnus nusipirko kiaušinių ir iš jų išperino 90 paukščiukų. Nauji namų gyventojai greit pridarė nuostolių. „Sūnus juos laikė, augino katilinėj. Ten yra toks sandėliukas, su skalbimo mašina, skalbiniais. Vieną rytą ateinu į apačią, sakau, pažiūrėsiu, kaip putpeliukai gyvena. O jie visi skraido, mano skalbiniai apdirbti… Turėjau bėgti, gaudyti, surinkinėti”, – pasakoja V. Martikonytė.

Vidmantė ir Mantvydas jau pardavė pirmąją putpelių vadą. „Kaina labai priklauso nuo to, berniukas ar mergaitė. Berniukai yra pigesni, po vieną eurą, o mergaitės – po du eurus”, – mini verslo užkulisiais KK2 laidoje dalinsis Vidmantė Martikonytė.

Visiškai naują specialybę per vasarą įgijo ir grupės „Panteros“ dainininkė Monika Ostrenkova. Mergina tapo blakstienų laminavimo ir antakių architektūros meistre. „Pati pabandžiau blakstienų laminavimą ir buvau tiesiog šoke. Mano blakstienos šiuo metu yra sulaminuotos. Bent jau man tai – vau!”. Monika jau dabar dirba pagal naująją specialybę. „Šių procedūrų kainos – nuo 40 iki 50 eurų. Labai svarbu atkreipti dėmesį, nes dažnai skelbimuose prašoma 15 eurų už procedūrą. Pagalvokit apie tai, kokiomis priemonėmis ten daro”, – patarimus žarstė Monika.

Putpelių auginimo subtilybės, žvaigždės grožio procedūrų kabinetuose ir dainavimą į ekskavatoriaus vairavimą iškeitęs Donatas Čižauskas –  jau šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: