,,Žemynos“ progimnazijos nuotr.

Erasmus+ mainų vizito Katerini (Graikija) savaitė

2022 m. gegužės 16–20 d. Panevėžio ,,Žemynos” progimnazijos mokytojos Edita Jurgėlienė, Loreta Šaulianskienė ir Jūratė Lysovienė lankėsi Katerini privačioje Platono mokykloje. Vizito metu delegacijos narės susitiko su Katerini miesto mero pavaduotoja turizmo reikalams p.Marija Tertibou ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Apie šį susitikimą informavo Graikijos žiniasklaida –http://katerini.gr_2022-05-16

Vizito dalyvius pasveikino Platono mokyklos direktorius p. Anestis Papadopoulos, pakvietė apžiūrėti mokyklą. Savaitė praėjo įtemptai ir darbingai : vyko visų dalyvaujančių šalių (Turkijos, Šiaurės Makedonijos, Graikijos, Lietuvos) atstovų parengtos medžiagos, kurioje buvo pateikti patarimai mokytojams ir tėvams, kaip padėti mokytis vaikui, kuriam nustatyta disleksija, pristatymas.

Vizito dalyviai lankėsi privačioje specialiojoje mokykloje, kurioje ugdomi vaikai, turintys sunkią negalią. Patirtimi dalinosi mokyklos direktorė, pavaduotoja, psichologė bei kineziterapeutas. Supratome, kad ugdant vaiką svarbu komandinis darbas.

Projekto koordinatorius p. Evangelos Kapetis ir mokyklos mokytojai vizito dalyviams organizavo ir vedė ekskursijas po Katerini, miestą prie Egėjo jūros, Diono archeologinį parką, Olimpo kalną. Pilna veiklos ir įspūdžių Erazmus+ vizito savaitė baigėsi pažintinėmis ekskursijomis moterų vienuolyne ir Salonikų mieste .
Grįžusios mokytojos pagilino savo kompetencijas, todėl mielai žiniomis dalinsis su kolegomis.

,,Žemynos“ progimnazijos mokytojos Liudmila Putauskienė ir Jūratė Lysovienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: