PST nuotr.

„European Energy Lithuania“ įsikurs verslo centre „U219“

Vėjo ir saulės parkus statanti bendrovė „European Energy Lithuania“ įsikurs verslo centre „U219“. Tai – kol kas vienintelė įmonės atstovybė Lietuvoje.

Verslo centre „U219“ bendrovė nuomosis 367 kv. metrų ploto patalpas ir įsikurs 7-ame pastato aukšte. Iki tol „European Energy Lithuania“ nuomojosi biurą taip pat Vilniuje, Mokslininkų g. Bendrovės persikėlimas į naujas patalpas kartu žymi ir numatomą įmonės plėtrą. Šiuo metu „European Energy Lithuania“ dirba 10 darbuotojų, tačiau komandą planuojama išplėsti dvigubai.

„Matome didžiulį atsinaujinančios energijos poreikį šalyje, todėl ieškojome didesnio biuro, kuriame tilptų mūsų auganti komanda. Pasirinkome patalpas verslo centre „U219“, nes esame įmonė, orientuota į klimato kaitos problemos sprendimą ir energetinio saugumo gerinimą, o žalias, „BREEAM“ tvarumo sertifikatą turintis verslo centras užtikrina geresnes sąlygas žmogaus sveikatai bei prisideda prie CO2 pėdsako mažinimo“, – teigia „European Energy Lithuania“ Vilniaus padalinio vadovas Tadeušas Konkovskis.

Šalia vienos pagrindinių Vilniaus arterijų – Ukmergės g. – įsikūręs verslo centras „U219“ duris atvėrė baigiantis 2020-iesiams. Bendras pastato plotas siekia 23 tūkst. kvadratinių metrų, iš jų nuomininkams skirta daugiau nei 15 tūkst. kv. m. Po pastatu įrengta kelių aukštų, 6,4 tūkst. kv. m ploto požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Iš viso automobiliams pastate ir greta jo skirta 315 parkavimo vietų.

Naujame verslo centre taip pat įrengtos laisvalaikio ir poilsio zonos, žaliosios terasos, maitinimo įstaigos bei komercinės patalpos. Čia dirbantiems sudarytos sąlygos į biurą atvykti dviračiu – pastate yra dviračių saugyklos, persirengimo patalpos su dušais ir drabužių džiovyklomis.

„U219“ priklauso nekilnojamojo turto plėtojimo bendrovei „Šeškinės projektai“, kuri yra AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) įmonių grupės dalis. Šiuo metu verslo centre (kartu su komercinių patalpų pirmame aukšte nuomininkais) jau įsikūrę 24 nuomininkai. Tarp jų – AB „Lietuvos geležinkeliai“, didžiausia pasaulyje privati farmacijos kompanija „Boehringer Ingelheim“, Danijos technologijų bendrovė „Danfoss“, restoranų ir kino teatrų valdytoja „Apollo Group“, mobiliųjų žaidimų kūrimo studija „Estoty Vilnius“ ir kt. Pastate įsikūręs ir PST biuras Vilniuje.

European Energy Lithuania nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: