Europos dviračių treko čempionatas gali vykti ir Panevėžyje

Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) vadovas artimiausiu metu ketina atvykti į Lietuvą ir apsilankyti Panevėžyje. Galimybės Lietuvoje surengti Europos dviračių treko čempionatą šiandien buvo aptartos Lietuvos premjerės Ingridos Šimonytės, UEC vadovo Enrico Della Casos bei Lietuvos dviračių sporto federacijos vadovybės nuotoliniame susitikime.

„Čempionatui surengti turime puikią infrastruktūrą, taip pat ir patirtį rengiant tokio lygio varžybas. Čempionatas galėtų vykti Panevėžio „Cido“ arenoje, turinčioje dviračių treką, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus“, – pabrėžė premjerė.  

Europos dviračių treko čempionatas, turėjęs vykti Baltarusijoje, praėjusią savaitę buvo atšauktas, reaguojant į Minsko režimo priverstinį keleivinio lėktuvo nutupdymą, siekiant areštuoti režimo oponentus.

„Turime geriausią ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse 250 m ilgio olimpinio standarto dviračių treką, puikiai išvystytą infrastruktūrą – esame pasiruošę priimti tokio lygio čempionatą, todėl tikimės teigiamo Europos dviračių sporto sąjungos sprendimo. Čempionato organizavimas būtų svarbus laimėjimas ne tik Panevėžiui, bet ir Lietuvai, tuo pačiu padėtų tvirtus pamatus aukščiausio lygio dviračių sporto varžybų organizavimui ateityje“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Komunikacijos skyriaus ir LRV.lt inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: