Europos jaunių bokso čempionate ir Panevėžio gimnazistų pergalės

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančiame Europos jaunių bokso čempionate dalyvauja ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai Edgaras Trotenskis ir Justas Jocius.

Panevėžietis Justas Jocius 5:0 nugalėjo rumuną ir užsitikrino Europos jaunių čempionato bronzos medalį.

Dar vieną pergalę Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančiame Europos jaunių čempionate iškovojo Edgaras Trotenskis. Svorio kategorijos iki 60 kg (13 dalyvių) aštuntfinalyje panevėžietis taškais 5:0 (30:27 30:27 30:27 29:28 29:28) įveikė slovaką Pavolą Fleischackerį ir iškopė į turnyro ketvirtfinalį, kur kovoje dėl medalio, lapkričio 29 d., pirštines surems su bulgaru Toniu Sotirovu. 

Šiame Europos jaunių bokso čempionate kovoja 2004 – 2005 metais gimę boksininkai. Europos jaunių čempionatas buvo suplanuotas liepos mėnesį Sakartvelo sostinėje Tbilisyje, tačiau dėl COVID-19 pandemijos buvo perkeltas ir pakeista čempionato vieta. Europos pirmenybėse bus išdalinta 26 medalių komplektai – trylikoje vaikinų ir trylikoje merginos svorio kategorijų. Europos jaunių čempionai paaiškės gruodžio 2 dieną.

Sofijoje į ringą kops 19-os valstybių atstovai: Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Izraelio, Kosovo, Kroatijos, Kipro, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Moldovos, Prancūzijos, Rumunijos, Rusijos, Serbijos, Slovakijos, Šiaurės Makedonijos ir Ukrainos.

Lietuvos jaunių rinktinės garbę gina 12 atstovų – 2 boksininkės ir 10 boksininkų, kuriuos Europos čempionate lydi treneriai Ivanas Minkevičius, Darius Katkevičius, Stasys Balčiauskas ir Ramūnas Kulbis.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir LBF informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: