Europos Parlamentas priglaus benamius, pasirūpins medikais ir pacientais

Europos Parlamento (EP) virtuvė Briuselyje kasdien patieks tris tūkstančius maisto porcijų medikams ir vargingai gyvenantiems žmonėms, o dalis Briuselyje esančių EP rūmų pandemijos laikotarpiu taps benamių prieglauda.

EP taip pat pavers vieną iš Strasbūre esančių savo pastatų konsultacijų ir testavimo dėl koronaviruso centru. Be to, išorės pacientai galės naudotis Briuselyje esančiu EP medicinos centru, o  dalis Briuselyje esančio EP automobilių parko – šimtas automobilių – esant reikalui galės būti skirta medicinos personalui vežti. Prireikus EP yra pasirengęs panašiai pasielgti ir Liuksemburge bei Strasbūre.

Apie tokias priemones paskelbė EP pirmininkas David Sassoli. Jo teigimu, piliečių išrinktas Europos Parlamentas šiuo atsakingu metu privalo išreikšti solidarumą su visuomene, padėti labiausiai pažeidžiamiems ir prisidėti prie kovos su pandemija. „Norime būti arčiau kenčiančių Briuselio, Strasbūro ir Liuksemburgo gyventojų, taip pat arčiau tų, kurie nepailstamai dirba ligoninėse. Europos jėga yra jos gebėjimas veikti solidariai“, – pabrėžė D. Sassoli.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: