Evelina Rudzinskaitė

Mokytoja Lina Rastenienė: „ Anksčiau, gal 5- 6 klasėje, Evelina kurdavo su močiute, tai buvo kaip žaidimas. Rašė net romaną apie savo katiną . Dabar nebėra laiko kurti, nors kūrybinės užduotys  teikia džiaugsmo. Patinka kurti prozą, nes eiliuoti daug sunkiau. Skaityti knygas patinka, bet ne poeziją“.

Evelina Rudzinskaitė (9 kl.)

Triusikėlio išdaigos

Mano augintinio vardas Triusikėlis. Turbūt Jums įdomu, koks gyvūnas galėtų būti pavadintas tokiu vardu. Na, tai katinas, toks pat kaip ir visi, bet kartu ir išskirtinis. Jis plėšo tapetus, drasko užuolaidas, taip pat ir mano sąsiuvinius mėgsta pakramtyti. Jo elgesys kartais būna panašus į šuns, todėl dauguma jį vadina katašuniu.

Triusikėlio vardą  jam išrinko tėtis, nes vos tik jam pas mus atsiradus ėmė dingti kojinės, pirštinės, trumpikės. Ilgai svarstėme, kur galėjo pradingti mūsų rūbai, kol galiausiai vieną kartą tėtis pričiupo mūsų katiną tempiantį trumpikes savo guolio link. Tėtis jas atėmė, o katiną išbarė.

Daiktai nustojo dingti, tačiau, nors išrausėme visus namus, anksčiau dingusiųjų atrasti taip ir nepavyko. Taigi mūsų katinas gavo vardą dėl savo pokšto, įpročio. Ir dabar po mūsų namus laksto Triusikėlis. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: