„Expo Aukštaitija 2017“ – ypatingas dėmesys darbdaviams ir jaunimui

Septintą kartą parodoje dalyvaujančios Panevėžio teritorinės darbo biržos stendas – tai puiki galimybė ne tik ieškantiems darbo asmenims, bet ir darbdaviams susipažinti su įstaigos teikiamomis paslaugomis. Pirma diena Darbo biržos stende bus skiriama darbdaviams.

Parodoje dirbantys specialistai informuos apie naują Užimtumo įstatymą ir jame numatytas naujoves (įdarbinimą pagal pameistrystės darbo sutartį, stažuotę, paramą judumui); parodys kaip naudotis įstaigos elektroninėmis paslaugomis, suteiks informaciją apie įgyvendinamus ESF projektus ir galimą gauti paramą. Panevėžio teritorinė darbo birža prisijungia prie Europos darbdavių dienų organizavimo (lapkričio 13-24 d.), kurių tikslas – atkreipti dėmesį į tai, kad valstybinės užimtumo tarnybos yra darbdavių partneriai, žinantys, kaip darbdaviams padėti apsirūpinti kvalifikuota darbo jėga bei stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą. Darbo biržos stende bus galimybė sužinoti apie Europos darbdavių dienų metu vyksiančius renginius bei registruotis į juos.

Darbo birža, kaip vieną pagrindinių veiklos prioritetų yra numačiusi – skatinti jaunimo užimtumą. Tuo tikslu, antra parodos diena, Darbo biržos stende bus skirta jaunimui. Čia bus galima gauti išsamią informaciją apie galimybes pradedantiems jauniems verslininkams, tiekiamos konsultacijos gyvenimo aprašymo (CV), motyvacinio laiško rašymo klausimais, supažindinama su profesijų pasauliu, su pagrindiniais karjeros planavimo žingsniais ir darbo rinkos poreikiais.

Apie visas paslaugas išsamiau bus galima sužinoti Panevėžio teritorinės darbo biržos stende arba internetinėje svetainėje www.ldb.lt/panevezys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: