„Expo Aukštaitija“ lankytojus ligonių kasa kvies spręsti ir kryžiažodžius

20-ą kartą organizuojamoje parodoje „Expo Aukštaitija“ trečius metus iš eilės savo stendą pristatys ir Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK). Rugsėjo 25–27 d. „Cido“ arenoje vyksiančioje parodoje ligonių kasos specialistai pasiruošę ne tik atsakinėti į parodos dalyvių bei lankytojų, kuriuos domina privalomasis sveikatos draudimas, klausimus, bet ir suteikti galimybę pasitikrinti draustumą, gauti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ar ataskaitą apie tai, kiek kainavo paciento gydymas ligoninėje, taip pat paaiškinti, ką reiškia ligų kodai, supažindinti su kompensuojamųjų vaistų kainynu ir kt.

Kad lankytojams būtų lengviau įsidėmėti išgirstą informaciją, ją Panevėžio TLK šiemet teiks dar įvairesniais būdais nei anksčiau: ne tik pasakos, dalins leidinius, bet ir kvies gyventojus dalyvauti viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ bei spręsti kryžiažodžius šia tema. Viktorinos dalyviai prizus gaus iš karto teisingai atsakę į klausimus, o kryžiažodžių žaidimo laimėtojai bus išrinkti burtų keliu jau po parodos, prizai jiems bus įteikiami asmeniškai.

Kasmet dalyvauti parodoje ir suteikti jos lankytojams kuo daugiau ir kuo įvairesnės informacijos Panevėžio TLK skatina tai, kad įstaigos stendas kiekvienais metais sulaukia didžiulio parodos lankytojų ir dalyvių susidomėjimo. Bene labiausiai Aukštaitijos gyventojams ir Panevėžio svečiams patinka įstaigos siūloma galimybė prieš išvykstant į Europos Sąjungos šalis parodos metu įsigyti ESDK. Tokių kortelių ne tik Panevėžio, bet ir kitų miestų gyventojams per tris dienas pernai išduota 250, užpernai – beveik 200.

Apytiksliais skaičiavimais, 2013 ir 2014 m. prie Panevėžio TLK stendo apsilankė ir konsultavosi po daugiau kaip 2000 parodos lankytojų ir dalyvių. Asmenims, kuriuos TLK specialistai konsultavo privalomojo sveikatos draudimo, dalyvavimo prevencijos programose, med. reabilitacijos ir kt. klausimais, išdalinta maždaug po 5 tūkst. įvairių rūšių lankstinukų. Viktorinoje pernai jėgas išbandė apie 400, užpernai – 200 įvairaus amžiaus gyventojų.

„Praėjusių metų patirtis rodo, kad ligonių kasų teikiamos paslaugos gyventojams yra aktualios, o klausimų ir problemų sprendimas kalbantis su gyventojais apie privalomąjį sveikatos draudimą ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimą yra tikrai naudingi“, – pastebi Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas.

Primename, kad apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu, norintys parodos metu įsigyti ESDK, prie ligonių kasos stendo jos specialistui turės pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą, užpildyti prašymą ir pasirašyti pasižadėjimą nenaudoti šios kortelės nutrūkus draustumui.

Gyventojai, gydęsi ligoninėje, pateikę asmens tapatybę įrodantį dokumentą, taip pat galės gauti ataskaitą apie jiems suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir tų paslaugų kainas. Besinaudojantiems internetine bankininkyste bus paaiškinta, kaip panašias ataskaitas rasti internete.

Visus, kurie nori pasitikrinti žinias privalomojo sveikatos draudimo klausimais ar daugiau sužinoti, kodėl naudinga būti apsidraudus, Panevėžio TLK atstovai kviečia dalyvauti viktorinoje šiuo laiku: rugsėjo 25 d. viktorina vyks nuo 16 iki 17 val., 26 d. – nuo 12 iki 13 val., 27 d. – nuo 11 iki 12 val. Visų viktorinos dalyvių laukia „saldūs“ klausimai, o teisingai atsakiusiųjų – Panevėžio TLK prizai.

Kryžiažodžiai „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ bus dalijami Panevėžio TLK stende neribotą laiką, o teisingai išsprendus juos, atsakymus bus galima palikti stende, tam skirtoje vietoje. Kryžiažodžių žaidimo taisyklės prieš parodą bus paskelbtos Panevėžio TLK interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: