Facebook mokymai Panevėžyje

Š.m. rugsėjo 20 d. 10 val.Panevėžyje, intelektualinėje erdvėje „Vasaris” (Aukštaičių g. 88) vyks Facebook mokymai. Apie būsimus mokymus pokalbis su skaitmeninės rinkodaros specialistu bei Facebook mokymų lektoriumi Donatu Talučiu.

Panevėžyje vyks Facebook mokymai. Kam jie skirti?

Šie mokymai yra skirti visiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kurie nori sėkmingai reklamuoti savo produktą ar paslaugą populiariausiame socialiniame tinkle Lietuvoje – Facebook. Kitaip sakant, mokymai yra skirti mažų verslų atstovams, įmonių rinkodaros vadybininkams ar vadovams, fiziniams asmenimis, kurie nori plėsti savo žinias šioje srityje bei galbūt vieną dieną Facebook administravimą paversti savo darbu.

Ko galėsime išmokti?

Šis seminaras susidės iš dviejų dalių. Pirmoje dienos pusėje su dalyviais mokysimės kurti komunikacijos strategiją, išsikelti tikslus, juos išmatuoti, sužinosime, kokios yra galimos turinio komunikacijos formos, koks turėtų būti grafinis ir tekstinis turinio pateikimas.

Antra dienos pusė bus skirta reklamai, tai yra, sužinosime, kas tai yra Facebook pixel’is ir kokios yra jo galimybės optimizuojant reklamines kampanijas. Išmoksime visas reklaminių kampanijų ir auditorijų rūšis, taip pat šiek tiek dėmesio skirsime ir dinaminiams produktų katalogams. Trumpiau tariant, išmoksime nuo paprasčiausių įsitraukimo skatinimo reklamos formų iki konversijų reklamos, nuo paprastesnių auditorijų, kurios įtraukia asmens internetinius įpročius, demografinę padetį ar naudojama operacinę sistemą iki tikslesnių auditorijų, kurias sudaro Jūsų turimas CRM’as, žmogaus atlikti veiksmai jūsų svetainėje ir kiti.

Jei manęs nėra facebook’e?

Jeigu Jūsų nėra Facebook’e, tai Jūs prarandate galimybę komunikuoti savo vertybes, prekinį ženklą, produktus ir pan. Pačiame populiariausiame socialiniame tinkle Lietuvoje, netenkate galimybės to iškomunikuoti savo tikslinei auditorijai.

Kaip facebook gali padėti mano verslui?

Pirma, Facebook’e Jūs kaip prekinis ženklas galite bendrauti su savo esamais, buvusiais ar potencialiais klientais. Facebook yra puiki platforma pritraukti naujus darbuotojus (ypatingai Z kartos). Na ir svarbiausia yra šio kanalo reklaminės savybės, kurioms didelį dėmesį ir skirsime seminare.

Kokia socialinės reklamos galia?

Turbūt svarbiausia yra tai, jog Jūs savo žinutę komunikuojate labai tikslinėms auditorijoms ir kiekvieną savo reklaminės kampanijos žingsnį, tai yra, sėkme ar nesėkme galite aiškiai pamatyti, įsivertinti kainą ir daryti konkrečiais išvadas, tarkime, kokia buvo konkretaus pardavimo kaina Facebook’e.

Kur konkrečiai vyks mokymai ir kaip užsiregistruoti?

Facebook mokymai vyks Intelektualinėje erdvėje „Vasaris” Aukštaičių g. 88, Panevėžys. Užsiregistruoti galite paspaudę ant šios nuorodos https://nenesiosi.lt/mokymai/facebook-mokymai-panevezyje/ bei užildę registracijos formą.

Ačiū už atsakymus ir iki pasimatymo Panevėžyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: