LaisvalaikisŽiniasklaida

Fenotipologas Markas Lučinas: kaip vaiko veido bruožuose atpažinti būsimą lyderį, ar milijonierių..?

„Šis vaikinas labai perspektyvus ir gali tapti sėkmingu, o šis – nieko vertas slunkius, tik ir ieškantis progos ką nors apgauti…. Įspūdingos šviesiaplaukės reiktų pasisaugoti, mat ji – tikra medžiotoja, trokštanti tik naudos, o ši panaši į tipišką namų šeimininkę“, – aštriomis, tačiau itin taikliomis įžvalgomis garsėjantis fenotipologas iš Estijos Markas Lučinas žodų į vatą nevynios ir šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“.

Markas Lučinas pirmas, ir vienintelis žmogus Europoje, sukūręs ir užpatentavęs technologiją, leidžiančią pagal žmogaus veido bruožus tiksliai identifikuoti jo charakterį, patikimumą, inciatyvumą, drąsą, bei tai, į ką jis linkęs. Fenotipologas ne kartą viešai labai taikliai apibūdino  garsias pramogų pasaulio žvaigždes. Maža to, jis pateikė įžvalgas, nustebinusias ne vieną garsų žmogų, žvaigždę ar politiką. Tačiau šiandien ne apie juos, o apie tai, kas gali padėti kiekvienam mūsų atpažinti tikruosius lyderius. Gal darbuotojų tarpe ieškote to, kuris būtų vertas paaukštinimo? O gal norite atpažinti milijonus galintį uždirbti būsimą verslininką? Ar sutikti patikimą, ištikimą antrąją pusę, su kuria, kaip sakoma, galėtumėte nugyventi iki grabo lentos? Ir nuo kada verta įdėmiai pažvelgti, ir patyrinėti savo vaiko veido bruožus, jei norite sužinoti, kam jis gabus, kaip su juo bendrauti, ir ko, šiukštu – nedaryti? Kaip atpažinti lyderį, ar būsimą milijonierių?

Markas pasakos, kad neretai jam atnešamos dar negimusių vaikų nuotraukos, su kuriomis atėję būsimi tėvai bando įžvelgti tam tikrus bruožus ir sužinoti kam vaikas bus gabus, į ką linkęs, kokia bus asmenybė. Fenotipologo teigimu, tam tikrus dalykus galima pamatyti labai anksti. Ką reiškia, jei jūsų vaikas su ryškiu, atsikišusiu smakru? O ką išduoda dideli ir išraiškingi jo akių obuoliai? Ir ką rodo itin plona, it popieriaus lapas permatoma oda?

Fenotipologo Marko Lučino interviu jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button