Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-05-24

Fenotipologas Markas Lučinas priverstų „veislinius“ vyrus daugintis

Įžymusis fenotipologas Markas Lučinas, šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias, kalbėdamas apie vaikų genetiką ir charakterį, žodžių į vatą nevynioja: vaiko ateitis prasideda tada, kai susitinka tinkami tėvai. „Veislinio“ tėvo vaikai taip pat bus „veisliniai“.

„Vaiko charakterį – koks jis bus – reikia nustatyti dar prieš jį gaminant. Iš pradžių reikia pasižiūrėti į „fabriką“, kuris tą vaiką gamins. Kai moteris įsimyli vyrą, tai nereiškia, kad jis yra tinkamas būti kokybišku, „veisliniu“ tėvu. Tokio tėvo vaikas gaunasi toks, koks gaunasi, o jei įsimylėjai kokybišką, tai ir vaikai bus kokybiški“, – be užuolankų kalba laidos svečias, ne vienam galintis sugriauti iliuzijas.

Moterų pasirinkimai

Jeigu anksčiau po seminarų Marką apstodavo moterys su galimų kandidatų į vyrus ir vaikų tėvus nuotraukomis, klausdavo, kuris jų tinkamas ilgam gyvenimui kartu ir vaikams, tai dabar daugelis moterų, ypač jaunų, nori ne vyro, o draugo, tokio, kuris jomis rūpinsis materialiai. Tokių moterų yra apie 30 proc. ir ši tendencija, neabejoja svečias, ateityje turės rimtų pasekmių.

Auga ir moterų, ieškančių vyrų – donorų – skaičius. Dabar moterys, anot fenotipologo, dažniau ieško ne meilės, o patikimo vaikų tėvo. Dažniausiai tai – keturiasdešimtmetės, norinčios vaiko, tačiau, kaip tiesiai šviesiai sako Markas – „nesiskutusių būtybių šalia savęs jau nebenorinčios matyti“.

Trečia moterų grupė taip pat ieško donorų. Jos nemyli ar nepakankamai myli vyrus, tačiau vaikų turėti nori. Ši grupė, anot laidos svečio, auga greičiausiai ir įdomiausia, kad ji turi daugiausia šansų susilaukti kokybiškų, taip vadinamų „veislinių“ vaikų, nes jos renkasi teisingiau.  

„Kai moteris renkasi sąmoningai, tikslingai, galima gauti labai kokybiškus vaikus, iš kurių išaugs prezidentai, mokslininkai, pasaulinio lygio muzikantai“, – įsitikinęs fenotipologas, kurio patarimų godžiai klausosi ne tik moterys, bet ir vyrai.

Kaip išsirinkti „veislinį“ vyrą?

Išsirinkti vyrą, tinkamą tėvą vaikams nėra lengva. Anot laidos svečio Marko, svarbūs keli niuansai.

Kokybiškų vyrų donorų surasti labai sudėtinga, nes jie jaučia vidinę atsakomybę, juk vaikas – ne kačiukas, o tie, kurie nėra grynaveisliai, savo vaikus linkę dalinti į kairę ir į dešinę, tačiau nėra vertingi.

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklaustas, ar turi potencialių, „veislinių“ vyrų – donorų – sąrašą, Markas atsakys, kad jokio sąrašo nereikia – jis juos asmeniškai pažįsta. Jų nėra daug.

„Pamačius „veislinius“ vyrus man kartais norisi paimti juos už pakarpos ir priversti daugintis. Et, jie užsiima politika, disertacijų rašymais, o kas vaikus gamins?“, – juoksis laidos svečias, neabejojantis savo tiesa.

Vaikai, gimę iš širdies

K. Rimienė pasiteiraus svečio, o ką gi daryti tiems, kurie jau turi vaikų ir jų tėvą rinkosi širdies vedami, todėl vaikas nėra užprogramuotas vienos ar kitos krypties sėkmei?  Laidos svečias M. Lučinas papasakos, kur nukreipti vaikus su plonomis ausimis, išryškėjusiais smakrais, ar tuos, kurių nosies šnervių sparneliai plonesni. Svarbu mokėti „skaityti“ savo atžalos bruožus, tuomet ir ne „veislinio“ tėvo vaikai bus laimingi ir sėkmingi.

Laidos vedėja K. Rimienė neabejoja, kad verta eiti tuo keliu, kuriuo veda širdis. Juk tuomet ir svajones pasiekti lengviau, o laidos žiūrovus rubrikoje „Floristinis desertas“ ji nuves fantazijų ir gėlių keliu. Kristina sukurs nuostabią floristinę kompoziciją – elegantišką, trapią, tokią, kokios kartais būna mūsų svajonės… Svajokite drąsiai – jūsų svajonės nusipelno tapti realybe.

„Pasaulis pagal moteris“ sekmadienį 10.00 per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: