Festivalio svečiai lankėsi Savivaldybėje

Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Luomanas priėmė tarptautinio vaikų šokių ir dainų festivalio „Mes nupinsim šokių pynę“ Gruzijos ir Ukrainos dalyvius.

„Smagu, kad šis tarptautinis festivalis kasmet pritraukia šimtus dalyvių iš mūsų miestų partnerių ir draugiškų mums šalių, šimtus žiūrovų. Tai didelis projekto sumanytojų ir organizatorių –
dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ vadovų Ritos ir Ričardo Bakanauskų – nuopelnas. Tegu šis festivalis gyvuoja kuo ilgiau“, – linkėjo mero pavaduotojas P. Luomanas.

Tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę“ „Cido“ arenoje vyks gegužės 16 d. 15 val.

Dalyvaus kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Gruzijos ir Ukrainos. Žiūrovai pamatys „Vilties“ pagrindinės mokyklos dainų ir šokių ansamblio „Viltis“, Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“, Panevėžio pradinės mokyklos tautinio meno ansamblio „Saulužė“, Vilniaus savivaldybės Kirtimų kultūros centro ansamblio „Vilniaus Pynimėlis“, Nemenčinės tautinių šokių kolektyvo „Perla“ (Lietuva – Lenkija), Rygos tautinių šokių ansamblių „Ligo“, „Liesma“, „Zadorenka“ (Latvija – Rusija), Vinycios tautinių šokių ansamblio „Radist“ (Ukraina), Tbilisio tautinių šokių ansamblio „Momavali“ (Gruzija) pasirodymus.

Festivalį organizuoja „Vilties“ pagrindinė mokykla. Įėjimas nemokamas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: