Kupiškio kultūros centro nuotr.

Festivalis „Vaikai ir lėlės“ į Kupiškį sukvies net devynis lėlių teatrus

Gegužės 12-14 dienomis Kupiškio kultūros centras mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius pakvies į penktąjį profesionalių lėlių teatrų festivalį „Vaikai ir lėlės“, skirtą Tarptautinei šeimos dienai. Lėlių teatras – unikalus, išskirtinių galimybių, turtingų tradicijų turintis kultūros reiškinys, darantis įtaką asmenybės tobulėjimui, suteikiantis vaikams ir visai šeimai daug teigiamų emocijų.

Per tris festivalio dienas bus parodyti 9 spektakliai, dalyvaus 9 lėlių teatrai: Kauno valstybinis lėlių teatras, Vilniaus teatras „Lėlė“, Šeimos teatras „Lino lėlės“, Vilniaus lėlių teatras „Avilys“, Panevėžio lėlių vežimo teatras, Klaipėdos lėlių teatras, Labaiteatras, Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“. Gegužės 14 d. vyks lėlių gamybos pleneras „Kai šypsosi lėlės“. Tai edukacinių užsiėmimų, spektaklių ir pramogų erdvė, kurioje žiūrovų lauks įspūdingas ir daugybės netikėtumų kupinas reginys.

Kviečiame vaikus, mamytes, tėvelius, močiutes ir senelius pamatyti, kaip spektakliuose atgyja lėlės, daiktai, objektai, atsiranda istorijos, susipina muzika ir vaizdas. Ateikite ir pamatysite kiek žmogiškos išminties slypi pasakose!

Daugiau informacijos apie festivalį, spektaklių aprašymus ir nuotraukas rasite internetinėje svetainėje www.kupiskiokultura.lt, Kupiškio kultūros centro ir festivalio „Vaikai ir lėlės“ Kupiškyje „Facebook“ paskyrose. Bilietus į renginį galima įsigyti Kupiškio kultūros centro kasoje arba rezervuoti telefonu (8 459) 35 679, bilieto kaina į spektaklį 1 Eur. Be to, visi vaikai, kurie lanko vaikų dienos centrą ar gyvena globos namuose, renginius lankyti galės nemokamai.

Festivalio veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kupiškio rajono savivaldybė.

Kupiškio kultūros centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: