Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Filmo „Meilės slėpynės“ premjera kartu su muzikos ir poezijos performansu pažers pikantiškų patarimų aistrą praradusioms poroms

Gegužės 9 d. 18 val. kino centre „Garsas“ išskirtinė šveicariškos komedijos „Meilės slėpynės“ premjera su muzikos ir poezijos performansu: „Meilė –  tai muzika: jos negalima apsakyti žodžiais, ją reikia išgirsti! Italų rašytojo Bruno Ferrero tekstai“. Performansą atlieka smuikininkė Sigita SIČIŪNIENĖ.

71-ajame Tarptautiniame Lokarno kino festivalyje įsigytas šveicarų režisieriaus Christoph Schaub filmas „Meilės slėpynės“ pirmą kartą žiūrovams buvo pristatytas XV-ojo Tarptautinio filmų festivalio „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ metu kovo mėnesį.

Nuotaikingas filmas pasakoja apie porą – Moną ir Gieri, kuri ruošiasi švęsti savo 20 metų santuokos sukaktį. Bet mylimųjų santykiai natūraliai atšalę, kurstomi meilužių glėbiuose… Netikėtai į miestelį atvykus naujam indų kilmės kunigui, gyventojai prisimena meilės daugialypę sąvoką, o kunigo pikantiški patarimai visą miestelio bendruomenę įtraukia į nuotaikingą aistros ir meilės paiešką.

Po filmo prie arbatos puodelio kino gurmanų klubas „Veidrodžio ložė“ kviečia į diskusiją, tema: „Laiko išbandymas meilei“. Diskusijos moderatorius – pastorius, psichologas Ramūnas JUKNA.

Kino centro „Garsas“ lojalumo programos „Ištikimieji“ kortelių turėtojams išskirtinė galimybė ateiti į filmo premjerą gegužės 9 d. 18 val. su antra puse ar draugu – antras bilietas tik 1 eur.

Filmo anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=uBbt1SMDRvs&t=9s


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button