Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Filmo „Meilės slėpynės“ premjera kartu su muzikos ir poezijos performansu pažers pikantiškų patarimų aistrą praradusioms poroms

Gegužės 9 d. 18 val. kino centre „Garsas“ išskirtinė šveicariškos komedijos „Meilės slėpynės“ premjera su muzikos ir poezijos performansu: „Meilė –  tai muzika: jos negalima apsakyti žodžiais, ją reikia išgirsti! Italų rašytojo Bruno Ferrero tekstai“. Performansą atlieka smuikininkė Sigita SIČIŪNIENĖ.

71-ajame Tarptautiniame Lokarno kino festivalyje įsigytas šveicarų režisieriaus Christoph Schaub filmas „Meilės slėpynės“ pirmą kartą žiūrovams buvo pristatytas XV-ojo Tarptautinio filmų festivalio „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ metu kovo mėnesį.

Nuotaikingas filmas pasakoja apie porą – Moną ir Gieri, kuri ruošiasi švęsti savo 20 metų santuokos sukaktį. Bet mylimųjų santykiai natūraliai atšalę, kurstomi meilužių glėbiuose… Netikėtai į miestelį atvykus naujam indų kilmės kunigui, gyventojai prisimena meilės daugialypę sąvoką, o kunigo pikantiški patarimai visą miestelio bendruomenę įtraukia į nuotaikingą aistros ir meilės paiešką.

Po filmo prie arbatos puodelio kino gurmanų klubas „Veidrodžio ložė“ kviečia į diskusiją, tema: „Laiko išbandymas meilei“. Diskusijos moderatorius – pastorius, psichologas Ramūnas JUKNA.

Kino centro „Garsas“ lojalumo programos „Ištikimieji“ kortelių turėtojams išskirtinė galimybė ateiti į filmo premjerą gegužės 9 d. 18 val. su antra puse ar draugu – antras bilietas tik 1 eur.

Filmo anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=uBbt1SMDRvs&t=9s

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button