Filmuką apie naktį su alkoholiu sukūręs T. Vidmantas: to matęs dar nebuvau

Lietuviškų kino komedijų autorius Tadas Vidmantas netikėtai pristatė naują savo darbą – vos kelių minučių filmuką, kurio vienas pagrindinių veikėjų – alkoholis. Akibrokštų nebijantis kūrėjas teigia, kad tai – ne atsitiktinumas.

„Visi žino, kad su pagiriomis padeda tvarkytis „Vytautas“. Pagirios būna rytais, prieš tai naktį gerai pabuvus su alkoholiu. Būtent ta naktis su alkoholiu mane ir domino. Yra daug siužetų ir reklamų, kur kažkas yra personifikuotas, paverstas žmogumi. Bet tokios, kurioje žmogus būtų alkoholis dar nebuvau matęs. Jei jos ir nebuvo, dabar jau tikrai yra“, – sako T. Vidmantas, prieš tai kūręs ne vieną žinomą lietuviško mineralinio vandens reklamą.

Filmuko siužetas – į „draugus“ besibrukantis alkoholis, kurį įkūnijo treningais apsirengęs vyras. Jis stengiasi diktuoti pagrindinio veikėjo veiksmus nuo vakarėlio bare iki ryto virtuvėje.

„Į šią istoriją labiau žiūrėjau kaip į trumpo metro filmą, nei kaip į reklamą. Tiesiog norėjosi papasakoti trumpą istoriją, o tai užtrunka daugiau nei 30 sekundžių“, – sako T. Vidmantas.

Filmo „Pats sau milijonierius“ režisierius teigia neturintis tikslo, kad „Vytauto“ filmukas taptų „virusiniu“ (angl. viral).

„Neįmanoma imti ir padaryti „viral’o“, galima tik padaryti filmuką ir tikėtis, kad jis taps virusiniu. Dabar po visų „Youtube“ ir „Facebook“ reformų labai sunku padaryti virusinį video. Pagrindinis veiksmas vyksta su „influenceriais“ instagrame. Dėl to dabar daugiausiai darau filmus, ne reklamas“, – sako T. Vidmantas.

Naujajame filmuke galima išvysti senus T. Vidmanto bendražygius aktorius.

„Tiksliai žinojau, kad Vytautą tikrai vaidins Marius Repšys. Niekas kitas. Alkoholį puikiai suvaidino Martynas Masaitis, kuris pirmą kartą pas mane filmavosi klipe „Marozų mokykla“. Paulių, padauginusį jaunuolį suvaidino Martynas Tomas Gucevičius. Su juo anksčiau dirbome filme „Lietuviški svingeriai”, – pasakoja T. Vidmantas.

Filmukas buvo kuriamas sostinėje – Vilniaus ir Islandijos gatvėse, garsėjančiose savo barais, ir viename bute Perkūnkiemyje. Tačiau ir butas, ir šaldytuvas, kuriame herojus randa išsigelbėjimą – ne T. Vidmanto.

„Norėčiau, kad mano šaldytuve būtų kas savaitę papildomos „Vytauto“ atsargos, bet kiek žinau, tokią privilegiją turi tik Emilis Vėlyvis“, – juokauja režisierius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: