Finišavo penktasis kartas jungiantis atvirukų projektas

Baigėsi penktasis Seimo nario Domo Petrulio vykdomo atvirukų projekto „Pasveikink vienišą senelį“ konkursas. Trečiąjį kartą apdovanoti Velykinio konkurso „Pasveikink vienišą senelį su šv. Velykomis“ laureatai bei mokytojai. Seimo narys pratęsė savo tradiciją pasveikinti Panevėžio miesto bei rajono vienišus senjorus Šv.Velykų proga.

Šiemet konkursas sužavėjo dalyvių ir atvirukų gausa. Konkurse dalyvavo visų Panevėžio rajono gimnazijų, abiejų vidurinių, Dembavos progimnazijos, septynių pagrindinių mokyklų, dviejų mokyklų-darželių mokiniai, keturių lopšelių-darželių vaikai. Be to sulaukėme atvirukų iš Ėriškių, Tiltagalių kultūros, Vadokių Vaikų dienos centrų, Žemynos progimnazijos, Skaistakalnio pagrindinės mokyklos bei Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro. Iš viso konkurse dalyvavo 653 mokiniai, konkursui buvo pristatyti 678 atvirukai. Todėl išrinkti laureatus buvo kaip niekad sunku.

Nugalėjo orginaliausi ir kruopščiausiai atlikti atvirukai. Laureatais tapo Berčiūnų pagrindinės mokyklos aštuntokas Gerardas Rainys, Kurganavos pagrindinės mokyklos septintokė Laura Damoševičiūtė, Panevėžio Skaistakalnio pagrindinės mokyklos šeštokas Dovydas Šimeliūnas, net keturios penktokės: dvi Dembavos progimnazijos penktokės Austėja Krivickaitė ir Skaistė Valintėlytė, Augustė Kielaitė iš Raguvos ir Gabija Pagiegalaitė iš Smilgių gimnazijų, ketvirtokai Ugnė Zagorskytė iš Velžio gimnazijos ir Ignas Nakčeris iš Pažagienių mokyklos-darželio bei trečiokė Beatričė Voraitė iš Paliūniškio pagrindinės mokyklos. Spelialiuoju prizu buvo apdovanoti broliai Ignas, Darius ir Vilius Kuokalai už orginaliausius medinius atvirukus.

Trečiadienį rajono savivaldybės salėje buvo apdovanoti konkurso laureatai ir juos ruošę mokytojai. Sveikindamas laimėtojus, Seimo narys Domas Petrulis džiaugėsi, kad projektas įgavo pagreitį ir atvirukų gausa rodo, kad jis populiarus. Jau penktą kartą dešimt mokinių bus apdovanoti kelione į Vilnių į Uno parką bei ekskursija į Seimą. Šiemet ir mokytojų lauks kelionė.

Susirinkusius pasveikino ir Panevėžio rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr.specialistė Skaidrutė Kriukienė. Ji pasidžiaugė, kad šis projektas jungia mažiausiai katurias kartas – ikimokyklinio amžiaus vaikus ir pradinukus, vyresniuosius mokinius, mokytojus ir pagyvenusiąją kartą.

Didžiųjų švenčių proga vaiko ranka pieštas atvirukas vienišam seneliui yra galimybė pasijusti reikalingu, neužmirštu. Šiemet atvirukai su Seimo nario sveikinimu pasiekė ne tik per 40 Panevėžio rajone globos bei slaugos namuose gyvenančių senolių, daugiau nei 200 rajono senjorų, bet ir 420 Panevėžio miesto vienišų senelių.

 
Seimo nario Domo Petrulio biuro informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: