FKPanevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ akistata su Orhėjaus „Milsami“ klubu baigėsi be įvarčių

„Panevėžio“ futbolo klubas sužaidė pirmąsias rungtynes UEFA Konferencijų lygos pirmame atrankos etape. Permaininga akistata su Orhėjaus „Milsami“ klubu baigėsi be įvarčių – 0:0.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo labai atsargiu abiejų komandų žaidimu. Moldovos ekipa retai priartėdavo prie „Panevėžio“ vartų ir aštresnių atakų nesurengė.

Šeimininkai išsiskyrė trimis tolimais ir akcentuotais smūgiais – abu Roko Stanulevičiaus šūvius atrėmė „Milsami“ ekipos vartininkas Emilis Timburas, o Jeffrey Sarpongas mušė pro šalį. Kėlinio pabaigoje Ariagneris Smithas atliko smūgį galva, bet tiesiai į vartų sargą.

Po pertraukos „Panevėžys“ dar ryškiau perėmė iniciatyvą ir išsiskyrė pavojingu Wandersono Melo smūgiu, su kuriuo susitvarkė vartininkas.

Deja, kortas sumaišė 65-ąją minutę gauta antroji Roko Stanulevičiaus geltona kortelė. Tokiu būdu Aukštaitijos sostinės komanda likusią mačo dalį buvo priversta žaisti atsargiau.

Moldovos ekipa išsiskyrė dviem aštresnėmis situacijomis: pirmame epizode sėkmingai apsigynė Linas Klimavičius, o antroje situacijoje Rafaelis Broetto atrėmė varžovo smūgį koja. Savo ruožtu „Panevėžio“ gretose aktyviai į žaidimą įsiliejo Matijus Remeikis – jo smūgis vienu lietimu skriejo greta vartų.

Atsakomosios rungtynės įvyks liepos 14 dieną, kitą ketvirtadienį.

FKPanevėžys.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: