FK „Panevėžys“ išvykoje nusileido „Sūduvos“ ekipai

Šeštadienį Marijampolėje FK „Panevėžys“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šiame A lygos sezone. Panevėžiečiai išvykoje 0:3 (0:1) nusileido „Sūduvos“ ekipai.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje dominavo atviras futbolas. Jau 5-ąją minutę „Sūduvos“ legionierius Serge Nyuiadzi turėjo puikų šansą pasižymėti iš baudos aikštelės vidurio, bet svečiams pavyko apsiginti. Marijampolės ekipa per kelias minutes surengė dar kelis pavojingus išpuolius, vos nesibaigusius įvarčiais. Šeimininkų atakos tęsėsi toliau ir 20-ąją minutę Nicolas Gorobsovas galingu smūgiu sudrebino FK „Panevėžio“ vartų skersinį.

Galiausiai po ilgų bandymų Suvalkijos ekipai pavyko pasižymėti. 30-ąją minutę netrukdomas smūgiu galva Romainas Habranas atidarė šeimininkų sąskaitą – 1:0. Po praleisto įvarčio panevėžiečiai stengėsi kiek aktyviau rasti kelių link varžovų vartų, tačiau to neužteko ir pirmąją rungtynių dalį kontroliavo šeimininkai.

Po pertraukos Marijampolės ekipa nemažino tempo ir toliau rengė išpuolius prie Aukštaitijos klubo vartų. Šeimininkai savo persvarą padvigubino 56-ąją minutę, kai visiškai laisvas Olivier Rommens nepaliko panevėžiečiams vilčių apsiginti – 2:0. Svečiai stengėsi grąžinti intrigą ir netrukus neblogą šansą turėjo Rafaelis Floro, tačiau jo smūgį neutralizavo varžovų vartų sargas.

„Sūduva“ 75-ąją minutę pasižymėjo trečią kartą, kai greitoje atakoje savo šansą išnaudojo Jordanas N’Kololo – 3:0. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė – Panevėžio klubas patyrė nesėkmę.

Susitikimą su „Sūduva“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Domantas Antanavičius (78 min. Pijus Širvys), Ignas Kružikas (61 min. Jeffrey Sarpongas), Elivelto, Antonis Kapnidis, Joge Elias.