Fk-Panevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ ketvirtąsias kontrolines rungtynes baigė pralaimėjimu

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį trečiadienį sužaidė ketvirtąsias kontrolines rungtynes. Išvyka į Rygos „Skonto“ maniežą baigėsi pralaimėjimu 0:2 (0:2) vietos RFS futbolininkams.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai – daug pavojingų epizodų nebuvo sukurta. 17-ąją minutę Ariagneris Smithas išprovokavo RFS ekipos vartininko klaidą, tačiau Sebastianas Rinconas gera proga nepasinaudojo ir į vartus nepataikė.

Artėjant pirmam kėliniui į pabaigą, Noelis Mbo suklaidino oponentą ir mušė pro šalį. Rygos klubas per porą minučių pelnė du įvarčius: 38-ąją minutę buvo sėkmingai išpildytas greitas išpuolis, o po 2 minučių varžovas taikliai smūgiavo po pakelto kampinio.

Po pertraukos abi komandos atliko daug keitimų, tačiau pavojingų situacijų prie abiejų komandų vartų sukurta nebuvo.

Panevėžio starto sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Linas Klimavičius, Romanas Mirošnykas, Pijus Širvys, Wandersonas Melo, Jovanas Čadženovičius, Ernestas Veliulis, Sebastianas Rinconas, Ariagneris Smithas, Noelis Mbo.

Penktasis kontrolinis mačas įvyks taip pat šią savaitę, šeštadienį, vasario 4 dieną. Susitikimas su Vilniaus „Riteriais“ „Sportimos“ manieže prasidės nuo 17 val.