FK „Panevėžys” kovos dėl teisės žaisti finale

Gintaras Brazdžionis

Šiandien Hegelmann LFF taurės pusfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ savo aikštėje žais su Vilniaus „Riteriais“.

Ir panevėžiečiai, ir vilniečiai LFF taurės turnyrą pradėjo nuo aštuntfinalio ir pakeliui link pusfinalio įveikė po du varžovus.

Aštuntfinalyje „Panevėžys“ svečiuose 3:0 nugalėjo „Jonavą“, o vėliau turnyro ketvirtfinalyje Kaune tokiu pačiu rezultatu įveikė vietos Kauno „Hegelmann Litauen“ klubą.

„Riteriai“ vienodu rezultatu 2:0 iš pradžių namuose nugalėjo Gargždų „Bangą“, o po to Alytuje – vietos „Dainavą“.

Šių metų Lietuvos A lygos čempionate „Panevėžio“ ir „Riterių“ ekipos susitiko jau tris kartus. Panevėžiečiai nė sykio nenusileido vilniečiams. Išvykoje vykęs mačas baigėsi taikiai 1:1, o namuose „Panevėžys“ vieną susitikimą laimėjo 2:1, o kitą baigė lygiosiomis 1:1.

Trofėjų laimėjus „Panevėžiui“ arba „Riteriams“, naujasis taurės laimėtojas iškovs kelialapį į UEFA Europos lygos atranką kartu su antrą ir trečią vietas A lygoje užimsiančiomis komandomis.

Panevėžyje laimėjusi komanda LFF taurės finale susitiks su Marijampolės „Sūduva“. Suvalkiečiai pirmajame pusfinalyje svečiuose po pratęsimo 2:1 įveikė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus.

LFF taurės“ finalas vyks spalio 24 dieną, šeštadienį, Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione.

Antradienį pusfinalio rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Riterių“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.