FK „Panevėžys“ namuose nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“

Gintaras Brazdžionis

Išnaudodamas pertrauką Lietuvos A lygos čempionate šiandien FK „Panevėžys“ namuose sužaidė kontrolinės rungtynes su šalies I rungtyniaujančiu Kėdainių „Nevėžiu“. Panevėžiečiai I lygos lyderius įveikė rezultatu 4:1 (1:1).

„Panevėžio“ treneriai pirmajame susitikimo kėlinyje į aikštelę išleido tik keturis pagrindinės sudėties žaidėjus, šalia kurių rungtyniavo jaunimas. Jau pačioje mačo pradžioje po Gusto Žederštreimo pakelto kampinio Justinas Januševskis tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į svečių vartus. Baigiantis kėliniui, vienas prieš vartininką Šarūną Jurevičių iššokęs „Nevėžio“ futbolininkas sugebėjo rezultatą išlyginti.

Po pertraukos šeimininkų komandoje pasirodė pagrindinės sudėties futbolininkai, o „Panevėžio“ komandos žaidėjų meistriškumas gana greitai išryškėjo. Antrajame kėlinyje panevėžiečių ekipai įvarčius pelnė Elivelto, Hugo Figueredo ir Sanjinas Vrebacas. FK „Panevėžys“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:1.