FK „Panevėžys” nugalėjo Alytaus „Dainavos“ ekipą

FK „Panevėžys“ sėkmingai pratęsė savo pergalių seriją. Penktadienį vykusiose šalies A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai Marijampolėje 3:1 (1:1) įtikinamai įrodė pranašumą prieš Alytaus „Dainavos“ ekipą.

Susitikimo pradžia nieko gero svečiams nežadėjo. Jau antrąją rungtynių minutę Tautvydas Eliošius baudos aikštelėje neleistinai pargriovė varžovą, o Deivydas Matulevičius pasižymėjo nuo 11 metrų žymos – 1:0.

Po praleisto įvarčio Panevėžio ekipa aktyviai rungtyniavo varžovų aikštės pusėje ir vis dažniau rengė išpuolius prie „Dainavos“ vartų. Netrukus buvo atstatyta lygybė – 14 min. po puikaus Elivelto perdavimo Justinas Januševskis iššoko vienas prieš Alytaus ekipos vartininką ir jį nuginklavo (1:1).

Neblogą progą persverti rezultatą panevėžiečių naudai 27 min. turėjo Chrysovalantis Kozoronis, tačiau tolimas legionieriaus smūgis skriejo visai šalia vartų. „Dainavos“ komanda taip sukūrė kelis šansus prie Panevėžio klubo vartų, tačiau rezultatas pirmajame kėlinyje išliko nepakitęs.

Iškart po pertraukos abi ekipos surengė labai pavojingus išpuolius, bet tikslo šie smūgiai nepasiekė. Galiausiai 64 min. panevėžiečiai išsiveržė į priekį. Baudos smūgiu iš patogios pozicijos alytiškių vartininką nuginklavo Chrysovalantis Kozoronis – 1:2.

Po maždaug 11 minučių Aukštaitijos ekipa įtvirtino savo persvarą. Rafaelis Floro atliko reidą per alytiškių aikštės pusę ir pasižymėjo puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų – 1:3. Likusį laiką abi ekipos propagavo atvirą futbolą su pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas jau nepasikeitė – panevėžiečiai iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

Susitikimą su „Dainava“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Ernestas Veliulis (79 min. Svajūnas Čyžas), Tautvydas Eliošius (73 min. Sebastianas Vasquezas), Eligijus Jankauskas (73 min. Domantas Antanavičius), Elivelto, Jorge Elias (64 min. Jeffrey Sarpongas).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 13 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.