FKPanevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ nusileido Marijampolės „Sūduvai“

„Panevėžio“ futbolo klubas patyrė didžiausią šio sezono pralaimėjimą „Optibet A lygoje“ – 21-ajame ture svečiuose 1:4 (0:2) buvo nusileista Marijampolės „Sūduvai“.

Pirmame kėlinyje svečiams rimtai varžovų vartams pagrasinti nepavyko, savo ruožtu, „Sūduva“ dažnai atakuodavo po perdavimų iš kraštų. Būtent tokios situacijos metu 27-ąją minutę kamuolį galva į savo vartus nukreipė Linas Klimavičius.

„Panevėžys“ praleido ir įvartį prieš pat pertrauką, kai 45-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržė ir taikliai smūgiavo Giedrius Matulevičius.

Po pertraukos Aukštaitijos sostinės komanda pradėjo daugiau atakuoti, tačiau varžovai naudojosi spragomis ir itin grubiomis klaidomis. To pasėkmė – dar vienas L. Klimavičiaus įvartis į savo vartus 59-ąją minutę ir Kule Mbombo taiklus smūgis 62-ąją minutę.

69-ąją minutę „Panevėžyje“ debiutavęs Seydina Keita rezultatą sušvelnino, o paskutinėmis minutėmis geru šansu nepasinaudojo Joshua Akpudje. Be to, pirmą kartą „Optibet A lygoje“ pasirodė puolėjas Adnanas Bašičius, kuris, kaip ir Sebastianas Vasquezas, į kovą buvo mestas po keitimo.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais rugpjūčio 13 dieną, šeštadienį. 22-ojo turo susitikimas su FA „Šiauliai“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 19 val.