FKPanevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ patyrė pirmą pralaimėjimą sezone

Futbolo klubas „Panevėžys“ patyrė pirmą pralaimėjimą šio sezono „Optibet A lygoje“. 11-ojo turo rungtynėse išvykoje rezultatu 1:2 (1:0) buvo nusileista šiemet sykį jau įveiktam „Kauno Žalgiriui“.

Suklupęs „Panevėžys“ su 26 taškais vis dar pirmauja turnyro lentelėje, tiesa, artimiausi varžovai netruko šiuo kluptelėjimu pasinaudoti.

Mačo pradžia panevėžiečiams dar kartą susiklostė sėkmingai. 7-ąją minutę Jeffrey Sarpongas standartinės padėties metu pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur oro dvikovą laimėjęs Nasko Milevas taikliai smūgiavo galva – tai buvo trečiasis bulgaro įvartis šiemet.

Pirmame kėlnyje Valdui Urbonui teko atlikti priverstinį keitimą. Mačo tęsti negalėjo Linas Klimavičius, kuris buvo pakeistas, tad vietoje jo į vidurio gynėjo poziciją pasislinko Wandersonas Melo.

Prieš pat pertrauką abi komandos apsikeitė atakomis – pavojingai galva smūgiavo N. Milevas, tuo pačiu atsakė ir „Kauno Žalgirio“ saugas Karolis Šilkaitis.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis Ariagneris Smithas ir Elivelto atliko pavojingus smūgius, tačiau kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis kamuolius atmušė. 58-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ išlygino rezultatą, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Moussa Sangare atliko smūgį ir kamuolys nuo Joshua Akpudje įskriejo į vartus.

Atkarpomis iniciatyva priklausė tiek vienai, tiek kitai komandai, deja, 78-ąją minutę „Panevėžys“ pirmą kartą šiemet buvo atsiliekančiojo vaidmenyje, kai taikliai galva smūgiavo Michaelas Thuique.

Per likusį laiką Aukštaitijos sostinės komanda bandė surengti vartų šturmą, tačiau išsiskyrė labai pavojingu tolimu Pijaus Širvio smūgiu.

Nusiminti nėra kada – gegužės 3 dieną, antradienį, „Panevėžys“ namuose priims turnyro lentelės kaimynus Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus. 12-ojo turo rungtynės „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 18 val.