Fk-panevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ patyrė pirmą pralaimėjimą

Futbolo klubas „Panevėžys“ patyrė pirmą pralaimėjimą šio sezono „Optibet A lygoje“. 15-ajame ture svečiuose panevėžiečiai dramatiškai nusileido čempionui Vilniaus „Žalgiriui“ – 1:2 (0:0).

Aukštaitijos sostinės ekipa su 34 taškais ir toliau išlaiko pirmaujančios vaidmenį, tačiau tiek pat taškų turi ir 2-oje vietoje žengiantys FA „Šiauliai“ futbolininkai.

Pirmojo kėlinio pradžioje gerą progą pasižymėti turėjo Ariagneris Smithas – puolėjas vienu lietimu nukreipė kamuolį virš vartų. Klampioje atkarpoje šeimininkai keletą sykių buvo pavojingiau priartėję prie Vytauto Černiausko ginamų vartų, vartininkui teko susitvarkyti su vienu tolimu smūgiu.

Antroji mačo dalis prasidėjo nesėkmingai: 48-ąją minutę varžovai surengė greitą ataką, kurios metu galva kamuolį į vartus nukreipė Marko Miličkovičius. Kiek vėliau po praleisto įvarčio „Panevėžys“ perėmė iniciatyvą – prie to prisidėjo po keitimo į kovą mesti žaidėjai.

75-ąją minutę A. Smitho ir Sebastiano Rincono perdavimų kombinacija buvo įprasminta puikiu pastarojo smūgiu į artimąjį vartų kampą. Deja, į rikiuotę grįžęs kolumbietis pajuto diskomfortą ir greitai buvo pakeistas.

Per likusį laiką svečiai žaidė aktyviai, tačiau žalgiriečiai kelioms minutėms perėmė iniciatyvą ir tai virto Mathiaso Oyewusi pergalingu įvarčiu septintą pridėto laiko minutę. Paskutinio išpuolio metu A. Smithas galėjo išlyginti rezultatą – jo smūgis buvo blokuotas.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais „Aukštaitijos“ stadione, birželio 3 dieną, prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. 16-ojo turo šeštadienio dvikova prasidės nuo 19 val.