FK „Panevėžys” pirmą kartą įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus

„Panevėžio“ futbolo klubas „Optibet A lygoje“ iškovojo antrą pergalę iš eilės. Valdo Urbono treniruojama komanda 3-iojo turo dvikovoje svečiuose iškentėjo ir po lemtingos kontratakos 1:0 (0:0) nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Tai buvo pirma pergalė prieš šį varžovą Lietuvos čempionate. Bent jau kol kas Panevėžio ekipa su 7 taškais įsitaisė turnyro lentelės viršūnėje.

Pirmosiomis dvikovos minutėmis šeimininkai kėlė net penkis kampinius, tačiau nuo jų panevėžiečiams nemenkomis pastangomis pavyko apsiginti. Sykį „Panevėžys“ nubėgo į greitą kontrataką – Elivelto vienu lietimu smūgiavo virš vartų.

Prie „Panevėžio“ vartų pirmame kėlinyje ne sykį buvo kilęs pavojus: du kartus pavojingai pro šalį smūgiavo buvęs komandos žaidėjas Ignas Kružikas, o Lazaro Sajčičiaus bandymą atrėmė Rafaelis Broetto. Aukštaitijos sostinės ekipos vartininkas savo meistriškumą eilinį kartą pademonstravo 22-ąją minutę.

Starto vienuoliktuke dėl ligos negalėjusį žaisti Pijų Širvį pakeitęs Matijus Remeikis prasižengė baudos aikštelėje prieš Augustiną Klimavičių – buvo skirtas baudinys. Yukiyoshi Karashima stojo prie 11 metrų žymos, bet R. Broetto sugavo japono spirtą kamuolį.

Antrojo kėlinio pradžioje R. Broetto atrėmė Y. Karashimos bei I. Kružiko smūgius, deja, rungtynių negalėjo tęsti Elivelto – jį pakeitė Ernestas Veliulis, o prieš tai po pertraukos į kovą buvo mestas debiutavęs Wandersonas. Dar kiek vėliau aikštėje pasirodė Aironas Trakšelis.

65-ąją minutę „Panevėžio“ išpuolis dešiniuoju kraštu buvo įprasmintas įvarčiu. Prasiveržęs M. Remeikis surado Ariagnerį Smithą, kuris pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę – ten varžovą aplenkęs E. Veliulis taikliai smūgiavo vienu lietimu.

Per likusį laiką svečiai gana užtikrintai atsilaikė. „Hegelmann“ komanda išsiskyrė pavojingu Samuelio Odeoyibo smūgiu galva, bet daugiau labai pavojingų epizodų nesukūrė.

Prieš rinktinių pertrauką „Panevėžys“ 4-ojo turo rungtynes žais su Telšių „Džiugu“ – dvikova įvyks kovo 20 dieną 13 val. Žemaitijoje.