FKPanevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys” pirmąjį ratą užbaigė solidžiai

„Panevėžio“ futbolo klubas šiemet sau būdingu stiliumi finišavo pirmame „Optibet A lygos“ rate – 9-ojo turo rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje 2:0 (1:0) buvo įveikta Gargždų „Banga“. Valdo Urbono kariauna džiaugėsi jau septintuoju laimėjimu.

Po devynių akistatų „Panevėžys“ yra pelnęs 14 įvarčių ir praleidęs vos vieną bei su 23 taškais žengia turnyro lentelės viršūnėje.

Mačas su svečiais iš Gargždų taip pat nebuvo lengvas. Pirmame kėlinyje daug progų nebuvo sukurta, tačiau 23-iąją minutę pavyko pasinaudoti varžovų klaida baudos aikštelėje. Kamuolys labai dėkingai atšoko Nasko Milevui, tad bulgaras jį neužtruko galingu smūgiu pasiųsti į vartus.

Beveik visą laiką kamuolys judėjo tarp baudos aikštelių ir įprastai komandos išsiskirdavo tolimais smūgiais į vartus – čia pasižymėjo Elivelto, Wandersonas Melo bei Jeffrey Sarpongas. Antrojo kėlinio viduryje „Banga“ pasiuntė kamuolį į panevėžiečių vartus, tačiau prieš Rafaelį Broetto buvo užfiksuota pražanga.

Gargždų klubas metė didesnes pajėgas į priekį ir tuo „Panevėžys“ sėkmingai pasinaudojo. 79-ąją minutę greito išpuolio metu Ernestas Veliulis atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, o W. Melo stipriu smūgiu padvigubino rezultatą – tiek pastarasis brazilas, tiek N. Milevas įmušė savo antruosius įvarčius.

Per likusį laiką Lietuvos čempionate debiutavo 19-metis Eimantas Dzinga, o panevėžiečiai užtikrintai sužaidė likusias minutes.

Antrąjį „Optibet A lygos“ ratą „Panevėžys“ pradės jau artėjantį trečiadienį, balandžio 27 dieną. 10-ojo turo mačas su Vilniaus „Riteriais“ „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės nuo 18 val.