FK-Panevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys” saugų grandį papildė prancūzas

Futbolo klubas „Panevėžys“ artėja link sudėties komplektacijos finišo šių metų sezonui. Prie Aukštaitijos sostinės ekipos prisijungė 31-erių saugas Chafikas Tigroudja – su prancūzu sudaryta vienerių metų sutartis.

Prancūzijos ir Alžyro pilietybes turintis futbolininkas iki legionieriaus karjeros pradžios atstovavo „Le Pontet“, „Chamois Niort“ bei „Les Herbiers“ klubams. 2017 metais Ch. Tigroudja sukirto rankomis su Oroklinio „Alki“ ekipa.

Po atkarpos Kipre „Panevėžio“ naujokas persikėlė į Albaniją – „Kukesi“ ekipą, 2019-aisiais papildė Azerbaidžano „Zira“ komandą ir vėliau trumpam sugrįžo į „Le Pontet“. Pastaruosius du sezonus saugas rungtyniavo Kazachstano pirmenybėse Aktau „Kaspij“ gretose.

„Pirmiausia, kas paskatino mane prisijungti prie „Panevėžio“, buvo pokalbis su treneriu, taip pat man patiko klubo ambicijos. Mačiau komandą rungtyniaujant ir su ja treniravausi – surinkta tikrai gera grupė žaidėjų. Galiausiai, pagaliau būsiu arčiau šeimos, palyginus su tuo, kai teko žaisti Kazachstane.

Apibendrinus, sieksime, kad komanda pasirodytų geriau negu praėjusiais metais, o kalbant apie save – stengsiuosi padėti ekipai būti aukščiausiose pozicijose Lietuvos čempionate“, – pirmaisiais įspūdžiais su fk-panevezys.lt svetaine dalinosi Ch. Tigroudja.

FK-Panevėžys.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: