FK „Panevėžys“ savo aikštėje pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“

Sekmadienį FK „Panevėžys“ savo aikštėje Lietuvos A lygos čempionato rungtynes žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:1).

Mačo pradžioje aktyvesni buvo „Riterių“ žaidėjai. Pirmoji pavojinga proga 7-ąją rungtynių minutę buvo sukurta prie aikštės šeimininkų vartų. Svečių ekipos futbolininkas su kamuoliu atsidūrė baudos aikštelėje, bet „Panevėžio“ gynėjai paskutinę akimirką sugebėjo smūgį blokuoti. Po poros minučių į panevėžiečių baudos aikštelė įsiveržęs Mindaugas Grigaravičius atliko smūgį, bet šeimininkų vartininkas Victoras Golas be didesnių problemų atmušė kamuolį.

21-ąją mačo minutę vilniečiai išsiveržė į priekį. Tolimu baudos smūgiu įvartį „Riterimas“ pelnė M. Grigaravičius. Neprabėgus nė minutei vilniečių žaidėjas Artūras Dolžnikovas sukirto kamuolį į „Panevėžio“ komandos vartų skersinį.

Nors kamuolį ilgiau kontroliavo panevėžiečiai, svečiai patikimai gynėsi ir neleido šeimininkams kurti pavojingų momentų prie savo vartų.

36-ąją mačo minutę po kampinio galva smūgiavo Matheusas Bissi, bet kamuolys praskriejo šalia „Riterių“ vartų virpsto.

Po minutės „Panevėžio“ treneriai atliko priverstinį keitimą, nes traumą gavo ir rungtynių tęsti nebegalėjo vienas komandos lyderių Jeffrey Sarpongas. Vietojo šio žaidėjo aikštėje pasirodė Ernestas Veliulis.

Po pirmojo kėlinio „Riterių“ komanda pirmavo rezultatu 1:0.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo aktyviai, bet nei Elivelto, nei Ernestui Veliuliui nepavyko išnaudoti savųjų šansų.

58-ąją mačo minutę puikią progą išlyginti rezultatą turėjo „Panevėžio“ futbolininkai. Po Hugo Figueredo perdavimo iš kairiojo krašto galva smūgiavo Rafaelis Floro, bet šeimininkų žaidėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Riterių“ vartų virpsto.

Po keturių minučių jau V. Golas išgelbėjo savo komandą, kuomet „Riterių“ žaidėjas M. Grigaravičius vienas prieš vieną iššoko su „Panevėžio“ vartininku.

67-ąją susitikimo minutę „Riteriai“ jau pirmavo rezultatu 2:0. Ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Valdas Paulauskas iš arti stipriu smūgiu nukreipė kamuolį į panevėžiečių vartus.

Per likusį laiką rezultatas nepakito. „Riteriai“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Šių metų A lygos čempionate „Panevėžio“ ir „Riterių“ komandos, įskaitant šio vakaro rungtynes, tarpusavyje sužaidė tris susitikimus, per kuriuos Aukštaitijos sostnės ekipai nė karto nepavyko pasiekti pergalės. Dvejas rungtynes laimėjo vilniečiai, o vienas susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Rungtynes su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Crysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Eligijus Jankauskas (78 min. Domantas Antanavičius), Jeffrey Sarpongas (38 min. Ernestas Veliulis), Elivelto, Antonis Kapnidis (63 min. Ignas Kružikas).

Artimiausias šalies A lygos čempionato rungtynes „Panevėžys“ žais rugsėjo 11 dieną išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“.