FK „Panevėžys“ su Alytaus „Dainava“ sužaidė lygiosiomis

Lietingą penktadienio vakarą vykusiose A lygos rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose priėmė Alytaus „Dainavos“ komandą. Nors panevėžiečiai rungtynių pabaigoje surengė tikrą vartų šturmą, susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0 (0:0).

Susitikimas prasidėjo apylyge kova – abi ekipos aktyviai ieškojo kelių link varžovų vartų. Pirmą pavojingesnį išpuolį FK „Panevėžys“ surengė14-ąją minutę, kai kontraatakos metu Jorge Elias smūgiuotas kamuolys praskriejo prie pat vartų. Jau po kelių minučių fantastišką progą pasižymėti turėjo „Dainavos“ saugas Saidas Hamuličius, iššokęs vienas prieš vartininką, bet kamuolys atsimušė į virpstą. Besibaigiant pirmajam kėliniui jau Jeffrey Sarpongas puikioje situacijoje pataikė į virpstą. Nors pavojingų momentų netrūko, pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių – 0:0.

Po pertraukos aikštėje toliau vyko bekompromisė kova. Abi komandos stengėsi kurti progas, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui panevėžiečiai perėmė rungtynių kontrolę. 81-ąją minutę Alytaus ekipos gynėjas Linas Klimavičius užsidirbo raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą prieš Sebastianą Vasquezą. Jau netrukus šis pranašumas galėjo virsti įvarčiu, tačiau to paties S. Vasquezo smūgis galva skriejo netoli vartų. Panevėžio futbolininkai vis labiau spaudė varžovus, tačiau pakeisti rezultato vis nepavykdavo.

Rungtynes su „Dainava“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Crysovalantis Kozoronis (68 min. Domantas Antanavičius), Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis (90 min. Pijus Širvys), Elivelto, Jeffrey Sarpongas (68 min. Sebastianas Vasquezas), Jorge Elias (74 min. Antonis Kapnidis).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugsėjo 28 dieną Plungėje. Panevėžiečiai LFF taurės pusfinalio susitikime varžysis su vietos „Babrungo“ futbolininkais.