FK „Panevėžys“ su FC „Hegelmann Litauen“ sužaidė lygiosiomis

FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionate prarado pirmuosius taškus. Po keturių iš eilės laimėtų susitikimų šiandien namuose rungtyniavę panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:2) su Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.

Aikštės šeimininkams susitikimas prasidėjo labai sėkmingai. Jau 3-ąją mačo minutę po pakelto kampinio Justinas Januševskis ir arti nukreipė kamuolį į svečių vartus.

Po šešių minučių puikiai sužaidęs Rafaelis Floro atliko tikslų perdavimą Eligijui Jankauskui, kuris stipriai smūgiavo į „Hegelmann Litauen“ vartus. Svečių vartininkas Ignas Plūkas kamuolį atmušė, bet prie jo pirmasis suskubęs Elivelto pelnė antrąjį mačo įvartį.

Savo persvara panevėžiečiai džiaugėsi neilgai. 12-ąją susitikimo minutę Nauris Petkevičius įsiveržė į šeimininkų baudos ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Dar po 8 minučių rezultatas tapo lygus. Gražų derinį atlikę kauniečiai perdavė kamuolį Ricardinho, kuris smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo Daną Šimkevičių – 2:2.

28-ąją rungtynių minutę šeimininkai vėl turėjo gerą galimybę išsiveržti į priekį, bet Matheuso Bissi galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šiet tiek virš „Hegelmann Litauen“ vartų skersinio.

Per likusį iki pertraukos laiką aikštėje dominavo panevėžiečiai, kurie turėjo neginčytiną teritorinę ir žaidybinę persvarą. Nepaisant to, svečiai sėkmingai gynėsi, o poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultatui.

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėję panevėžiečiai iš karto užgulė „Hegelmann Litauen“ komandos vartus. 52-ąją minutę Eligijus Jankauskas įsiveržė į svečių baudos aikštelę ir pavojingai smūgiavo, bet varžovų ekipos žaidėjas sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį.

Po poros minučių Ernestas Veliulis stipriai smūgiavo, o nuo vartininko atšokusį kamuolį į vartus nukreipė E. Jankauskas, bet įvartis nebuvo įskaitytas, nes mačo arbitrai užfiksavo nuošalę.

Vaizdas aikštėje ir toliau nesikeitė. „Panevėžio“ futbolininkai aktyviai žaidė svečių aikštės pusėje, o kauniečiai gausiomis pajėgomis buvo priversti gintis.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos šeimininkai surengė tikrą „Hegelmann Litauen“ komandos vartų šturmą. 87-ąją mačo minutę puikios progos pelnyti įvartį neišnaudojo Elivelto. Brazilas iš arti būdamas visiškai laisvas smūgiavo galva, bet nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko. Svečiams pavyko atsilaikyti – susitikimas baigėsi taikiai 2:2.

Mačą su „Hegelmann Litauen“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis (88 min. Svajūnas Čyžas), Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius (71 min. Domantas Antanavičius), Jeffrey Sarpongas (63 min. Sebastianas Vasquezas), Eligijus Jankauskas, Elivelto.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 17 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkais.