FK „Panevėžys“ su Gargždų „Banga“ sužaidė lygiosiomis

FK „Panevėžys“ šalies čempionato rungtynes išvykoje žaidė su Gargždų „Banga“. Susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2.

Jau antrąją mačo minutę „Panevėžio“ futbolininkai surengė pavojingą ataką kairiuoju kraštu, bet į šeimininkų baudos aikštelę įsiveržęs Jeffrey Sarpongas smūgiavo virš „Bangos“ vartų.

Rungtynių pradžioje panevėžiečiai buvo žymiai aktyvesni – jie turėjo ir žaidybinę, ir teritorinę persvarą, vieną po kito kėlė kampinius prie gargždiškių vartų. Po Justino Januševskio smūgio galva šeimininkų vartininkas Ignas Driomovas išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio.

32-ąją rungtynių minutę „Panevėžys“ įsiveržė į priekį. Po Eligijaus Jankausko smūgio kamuolys lietė šeimininkų ekipos žaidėją Edviną Bračkų ir, pakeitęs kryptį, įskriejo į vartus.

Pirmajame kėlinyje dar įsiminė pavojingi Jeffrey Sarpongo, Matheuso Bissi, Rafaelio Floro smūgiai, bet tuose epizoduose svečiams pasižymėti nepavyko. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ klubui pelnytai pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrojo kėlinio pradžia šeimininkams susiklostė labai sėkmingai. 48-ąją rungtynių minutę Simonas Urbys įspūdingu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą išlygino rezultatą. Pelnę įvartį gargždiškiai gana greitai vėl sukūrė pavojingą momentą prie svečių ekipos vartų. 59-ąją mačo minutę šeimininkai turėjo šimtaprocentinę galimybę išsiveržti į priekį, bet, būdamas visiškai laisvas, „Bangos“ futbolininkas Shogo Yoshikawa iš arti sukirto kamuolį į „Panevėžio“ komandos vartų virpstą.

68-ąją susitikimo minutę vėl priekyje buvo „Panevėžys“. Puikų reidą surengęs Tautvydas Eliošius įsiveržė į „Bangos“ baudos aikštelę ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Praėjus septynioms minutėms rezultatas vėl tapo lygus. Po Dariaus Zubausko perdavimo iš dešiniojo krašto Shogo Yoshikawa vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

86-ąją minutę puikią progą išvesti savo komandą į priekį turėjo Elivelto, bet patikimai sužaidęs „Bangos“ vartininkas I. Driomovas išgelbėjo savo komandą.

Per likusį laiką susitikimo rezultatas nepasikeitė. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Susitikimą su „Banga“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (81 min. Ignas Kružikas), Eligijus Jankauskas, Jeffrey Sarpongas (67 min. Ernestas Veliulis), Elivelto, Sebastianas Vasquezas (81 min. Domantas Antanavičius).

Artimiausią mačą FK „Panevėžys“ žais gegužės 11 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.