FK „Panevėžys“ su Vilniaus „Riteriais“ sužaidė lygiosiomis

Gintaras Brazdžionis

Šįvakar FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato 14-ojo turo rungtynes namuose žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Abiejų komandų žaidėjai rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Jau 4-ąją mačo minutę svečiai surengė pavojingą išpuolį, bet Lajo Troare, būdamas dėkingoje padėtyje, nusprendė ne pats smūgiuoti, o atlikti perdavimą komandos draugui. Patikimai sužaidęs „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto pavojų likvidavo.

14-ąją rungtynių minutę jau šeimininkai surengė greitą ataką, bet Pauliaus Janušausko stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Riterių“ vartų virpsto.

35-ąją mačo minutę panevėžiečiai sukūrė puikią progą prie vilniečių vartų. Jorge Eliasas galva smūgiavo į viršutinį svečių ekipos vartų kampą, bet patikimai sužaidęs „Riterių“ vartininkas Tadas Simaitis šuolyje nukreipė kamuolį į kampinį.

Pirmajame kėlinyje abiejų ekipų vartininkai daug darbo neturėjo. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo ryžtingai nusiteikę. Įsiminė stiprus, bet nevisiškai tikslus P. Janušausko smūgis, o J. Eliaso galva smūgiuotą kamuolį nesunkiai sugavo „Riterių“ vartinintas T. Simaitis.

55-ąją susitikimo minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį. Angelis Lezama klastingai atliktu baudos smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

„Riterių“ ekipa pirmavo neilgai. Po trylikos minučių šeimininkams pavyko išlyginti rezyltatą. Svečiai suklydo savo aikštės pusėje ir tuo pasinaudojęs J. Eliasas iš arti tiksliai smūgiavo galva. Šiam futbolininkui tikslų perdavimą atliko neseniai prie  „Panevėžio” klubo prisijungęs Sanjinas Vrebacas. Iki čio mačo dvidešimtmetis saugas iš Austrijos jau spėjo sužaisti vieną susitikimą „Panevėžio B“ komandos sudėtyje LFF I lygos pirmenybėse.

Per likusį laiką komandoms nepavyko pasižymėti. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Bruno Fandinho (60 min. Sanjinas Vrebacas), Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Matheusas Bissi, Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas (52 min. Edenilsonas Bergonsi), Sebastianas Vasquezas (83 min. Ignas Kružikas), Jorge Elias.

Artimiausias A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugpjūčio 16 dieną išvykoje su Gargždų „Banga“.

Šį antradienį, rugpjūčio 11 dieną, LFF taurės ketvirtfinalio susitikimą „Panevėžys“ žais Kaune su vietos „Hegelmann Litauen“.