FKPanevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ sugrįžimą į „Aukštaitijos“ stadioną pažymėjo pergale

Futbolo klubas „Panevėžys“ sugrįžimą į „Aukštaitijos“ stadioną pažymėjo labai sunkia pergale. Dabartiniai pirmenybių lyderiai „Optibet A lygos“ 13-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje 1:0 (0:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Tokiu pačiu rezultatu Telšių ekipa buvo įveikta ir pirmame rate, o pergalingą įvartį mačui artėjant į pabaigą įmušė tas pats žaidėjas – Ariagneris Smithas.

Po 13-ojo turo „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 30 taškų ir išsišlaikė turnyro lentelės viršūnėje.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį. Savo šansus turėjo Elivelto, Rokas Stanulevičius ir Wandersonas Melo, tačiau arba smūgiams pritrūkdavo tikslumo, arba gerai sužaisdavo „Džiugo“ vartų sargas.

Sykį darbo turėjo Rafaelis Broetto – jam teko sugauti kamuolį, kai varžovas smūgiavo galva.

Po pertraukos „Panevėžio“ dominavimas kontroliuojant kamuolį, tačiau niekaip nesisekė realizuoti progų. A. Smithas iš nuostabios situacijos nenukreipė kamuolio į tuščius vartus, o Jeffrey Sarpongo ir Mitaro Čukovičiaus smūgius atrėmė Marius Paukštė.

90-ąją minutę spaudimas davė savo vaisių: W. Melo atliko perdavimą iš dešiniojo krašto ir baudos aikštelėje buvęs A. Smithas tiksliai smūgiavo galva – kamuolys atsidūrė tolimajame vartų kampe. Aukštaitijos sostinės komanda išlaikė pergalingą rezultatą bei devintą kartą šiemet.

Kitas rungtynes „Optibet A lygoje“ „Panevėžys“ žais gegužės 21 dieną, šeštadienį. 14-ojo turo akistata su Marijampolės „Sūduva“ „Hikvision“ arenoje prasidės 19 val.