Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ susitiks su Suomijos čempionais

„Panevėžio“ futbolo klubas sužinojo savo varžovą Čempionų lygos atrankos varžybų pirmame etape. Juo tapo daugkartinė Suomijos aukščiausios lygos nugalėtoja Helsinkio HJK ekipa.

Pirmasis tarpusavio mačas liepos 9 arba 10 dieną įvyks Panevėžyje, atsakomosios rungtynės liepos 16 arba 17 dieną bus žaidžiamos Helsinkyje.

Be to, buvo atlikti papildomi burtai, kurie lėmė, jog Lietuvos bei Suomijos čempionų poros pralaimėtojas išvengs žaidimo antrame Konferencijų lygos atrankos varžybų etape, o peršoks į trečiąjį.

„Be abejo, buvo didesnis jaudulys stebint Čempionų lygos burtus. Yra dvi medalio pusės – iki pirmųjų rungtynių mums reikia įgauti gerą formą, tikrai norime įveikti pirmąjį etapą. Kita pusė – priešininkas, kuris yra pajėgus. Analizuojame situaciją, bet nebuvome pradėję skirstyti varžovų į stipresnius ir silpnesnius. Su stipresnėmis komandomis sekdavosi geriau susikaupti ir kovoti.

Gavome leidimą pirmojo atrankos etapo rungtynes vykdyti Panevėžyje, tad klubas kartu su miesto savivaldybe įdės visas pastangas, jog futbolo aistruoliai po ilgos pertraukos sugrįžusią Čempionų lygos atmosferą pajaustų „Aukštaitijos“ stadione“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Fk-panevezys.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: